Witam, zgodnie z zaleceniami harddude oto ankieta:
1. 4 razy w tygodniu
2.Zależy od treningu... trening wg. harddude " Trening redukcyjno-wytrzymałościowy" przepływałem 4900(4 tydzień)
3.Jaki widzisz twój cel w treningu pływackim:
a.poprawa wytrzymałości
e.od pewnego momentu mam zastój jeśli chodzi o czasy... najprawdopodobniej przez złe treningi :( mimo iż ćwiczę w klubie... treningi przynajmniej u mnie nie przynoszą efektów, chciałbym wreszcie ruszyć do przodu
3.motylkowy i kraul
4.wszystkimi
5.50m,100m delfin... oraz 100,200,800 kraul
6.1.09 - 100m kraul
7.siłownia 3 razy w tygodniu(w celach uzupełnienia treningu pływackiego)
8.nie ma :)
9.deska do nóg i do rąk, płetwy, łapki(różnej wielkości i ciężkości)
Treningi które sam układałem również nic nie poprawiły... także czekam na Twoją pomoc harddude :)
Pozdrawiam
Zmieniony przez - dinek88 w dniu 2008-07-11 22:35:37
Zmieniony przez - dinek88 w dniu 2008-07-11 22:36:54
1. 4 razy w tygodniu
2.Zależy od treningu... trening wg. harddude " Trening redukcyjno-wytrzymałościowy" przepływałem 4900(4 tydzień)
3.Jaki widzisz twój cel w treningu pływackim:
a.poprawa wytrzymałości
e.od pewnego momentu mam zastój jeśli chodzi o czasy... najprawdopodobniej przez złe treningi :( mimo iż ćwiczę w klubie... treningi przynajmniej u mnie nie przynoszą efektów, chciałbym wreszcie ruszyć do przodu
3.motylkowy i kraul
4.wszystkimi
5.50m,100m delfin... oraz 100,200,800 kraul
6.1.09 - 100m kraul
7.siłownia 3 razy w tygodniu(w celach uzupełnienia treningu pływackiego)
8.nie ma :)
9.deska do nóg i do rąk, płetwy, łapki(różnej wielkości i ciężkości)
Treningi które sam układałem również nic nie poprawiły... także czekam na Twoją pomoc harddude :)
Pozdrawiam
Zmieniony przez - dinek88 w dniu 2008-07-11 22:35:37
Zmieniony przez - dinek88 w dniu 2008-07-11 22:36:54
Krzysztof Piekarz
