SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

HIIT wieczorem - w oparciu o diete ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64285
Wybaczcie moją niewiedze ale nurtuje mnie to pytanie
Ostatnio ciężko mam z wyrobieniem sie i wchodziło by w gre robienie HIIT'a wieczorem tylko okolo 21 jestem endo i zadko kiedy jem po 18 wlasciwie to prawie nigdy a tu cos po bieganiu bialkowego by trzeba wszamac . Jak oczywiscie wydedukujecie redukuje .
Jakie polecacie rozwiazanie ? Nie chcialbym spalać miecha . Dotychczas sie wyrabialem i nie było problemu . Teraz juz troche trudniej idzie . Co polecacie ? W gre nie wchodzi wogule rano.
aha dieta b/t/w 1,9/2,6/~~ 1g
tluszcze tylko zdrowe. Węgle o niskim IG . Białko licze tylko pochodzenia zwierzecego .


P.S mile widziane wypowiedzi konia i skalara
oczywiscie odwdziecze sie .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
normalnie po bieganiu wszamaj jakis twaróg/tunczyka lub odzywke białkowa oparta na kazeinie i idz spac

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2008-07-18 19:46:23
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64285
nigdy zadnego bialka nie musialem kupowac
wole dostarczyc bialko z pozywienia
ale to wtedy po bieganiu dac np 100g twarogu chudego ktory ma jakies ~~22 g bialka i styklo by ??
No i wlasnie jak sie do tego ma moj typ budowy ?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 75867
remik664 bardzo dobrze ze opierasz swoją dietę na naturalnych produktach.
Po biegach proponuję zjeśc np. bialka jaj + ser twarogowy.

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64285
zapomnialem napisac ze licze tez na twoja odpowiedz
znajac zycie jak wezme same bialka jajek to spytaja a co zrobisz z zoltkami ?
No i co w takiej sytuacji radzisz?
No i to pytanie dodatkowe czy nie odbije sie to na mojej wadze negatywnie
bo w sumie to bialka jaj +twarog to niezla dawka bialka z mala wlasciwie śladową iloscia wegli ale az tak moja wiedza nie siega daleko
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
żółtka zostawisz na jutro,a w 100g sera to 4g wegli tyle jak zjesz to sie nic nie stanie.

jak nie chcesz sera+białek jaj to zjedz tune lub makrele wedzona(jesli tłuszcze masz zgodnie w bilansie)

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2008-07-18 20:08:58
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64285
Nie zaprzeczam ze nie chce
wręcz pasowałby taki "posiłek"
w jak sposob najlepiej by bylo spozyc te bialka ugotowac ??
a moze normalnie ugotowac jajo i po obraniu dopiero oddzielic zoltko od jajka ??
licze na wasza tworczosci
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
gotujesz całe jajka na twardo obierasz wazysz oddzielasz żółtko od białka dodajesz do twarogu i szamasz
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym obligował bardziej za tuna + twaróg.
Trochę zabawy jest z jedzeniem białek, poza tym nie wiadomo co robić potem z tymi żółtkami.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
jak to co studensky szamasz an drugi dzien
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 609 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4439
Wyrzucic, przez noc raczej nie postoja - life is brutal

Koles08 - lubimy zgnile jajka? :P

Zmieniony przez - dezetbe w dniu 2008-07-18 20:17:47

Do sukcesu nie ma windy, trzeba isc po schodach

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta-pomóżcie

Następny temat

aero przed treningiem???

electro
Polecane artykuły