SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

mam do dyspozycji 400 zł

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1634

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2648
witam mam do dyspozycji 400 zł czy mam za tpo kupic samych gajnerków na zime czy lepiej połowe a druga połowe kreatynki jakies jesli ktos by mi pomógł rozpisac ładny cyklik oczywiscie dieta jest

trening i dieta :) PODSTAWA

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64285
musisz pamietac aby w gainerze nie byla zawarta kreatyna wtedy mozesz zaczac brac gainera i po 4 tygodniach dorzucic do tego kreatyny
to oczywiscie tylko taki przyklad

Zmieniony przez - remik664 w dniu 2008-07-02 20:50:18
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19672

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 474 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5529
kup sobie za wszystko cukru i ryzu.. . wymieszja dostaenisz natiralny gainier... taki domowy .. schowaj sie z takimi pytaniami :P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2648
dieta jest ale nie w 100 % idealna a gainery sa uzupełnieniem w diecie :) Myslałem o Whey pro gainer 2 z vitalmaxa

trening i dieta :) PODSTAWA

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2648
kazdy moze polecic tylko diete a ciekawe czy wy na samej diecie jedziecie a w co watpie

trening i dieta :) PODSTAWA

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5431
trening i dieta :) PODSTAWA i taki post...

"Tak, to siniaki zdobyte w bójce."
"Nie, nic mi to nie przeszkadza."
"Doznałem olśnienia."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 474 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5529
jka jestes taki do przodu .. to wiesz tez i gainierki to wspomagacze diety ... ale to ustalilismy :D ...


chcesz cos na szybko zapodaj kox.. jak nie jestes cierpliwy ... a tak to dieta wsytarcza.. :P .. ew kreatynka na jaksi czas ;P
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
bez sensu jedzieciem kolesiowi. jakby napisal ze diety nie ma - to byscie napisali zeby ulozyl, a jak pisze ze jest to, ze po co mu gainer. ja mam pytanie - w jakich sytuacjach bierze sei gainera? jak jest dieta czy jak jej nie ma.

moim zdaniem mozna brac w obu wypadkach, tylko ze w tym drugim bedzie to taktyka cmy zamknietej w pudle a w pierwszym jest szansa ze zrobi sie to z głową.

i nie czepiam sie tutj nikgo tylko zwracam uwage na troche przesadzoną tendencje.

autorze - ile masz siana, o jakich porach chcialbys brac gainera, jakie sa braki w diecie?

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-07-01 20:17:35
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2648
dzieki :) braki w diecie mam tylko rano poniewarz chodze do szkoły ale jak przychodze to zawsze jem 2 posiłki co 2 godz i przed i po treningu :) pomuz mi ułorzyc cyklik na mase :) moja dieta \składa sie z sera jajek , mleka , miesa róznegop rodzaju , czasami ryba po treningu , przed \treningiem zazwyczaj jem ser i mleko , a po treningu jajka ryby , kiełbasy ,produkty wolno wchłaniajace sie

trening i dieta :) PODSTAWA

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15896
Wylicz sobie ile kcal potrzebujesz dziennie, ile białka, ile węgli w dziale odżywianie w postyach podwieszonychJak wyliczysz ułóż jakąś diete i daj do sprawdzenia też w dziale z odżywianiem. Jak ułożysz to wróc tutej. Po za cyklem różnie bywa z dieta(chyba każdy to przyzna)-ale na cyklu ,musi by prawie idealna
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64285
co za chamy juz pisza w dziale hpnx uspokoj sie ok
faftaq jak zawsze bdb
a to jakiego gainera kupisz to tez zalezy po czesci w jakiej porze dnia masz zamiar takowego spozywac
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

eksperci:) pomozcie w wyborze suplow...:)

Następny temat

Xpand caplet, dawkowanie

electro
Polecane artykuły