SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ćwiczenie na klatkę piersiową

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 223
Witam, jakie powinienem wykonywać ćwiczenie/a, aby dwa płaty klatki piersiowej się połączyły ? bo jest tak, że w górnej częsci nie jest najgorzej, ale za to w dolnej odległosc od jednego do drugiego płata ma około 2-3 cm.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 360 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4544
pompki, ręce jak najbliżej siebie,
na drążku to samo, wypompuje ci klate i zmniejszy tą różnicę odległości lewej i prawej częśći klatki piersiowej

wiem bo też mam taki problem
poza tym jedz dużo i nie bedzie tego tak widać

Wszystko rób na 100%

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59190
jakie powinienem wykonywać ćwiczenie/a, aby dwa płaty klatki piersiowej się połączyły ?
chyba musisz poszukac w goglach sztuka czarowania.Nie ma czegos takiego.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 223
Jak to nie ma ? Pewnie nie wiesz o co mi chodzi...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 632 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17545
co najwyzej mozesz je sobie zszyc, wtedy bedziesz mial polaczone platy
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59190
nie ma,wiem o co ci chodzi, klatka, masz oddzielne miesnie, jakim cudem bys je polaczyl? mostek to nie miesnien nie zalejesz go miesniami.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 223
Nie rozumiemy się !!! Ja nie mam na myśli dosłowie zrobienia z dwóch płątów jednego, tak pewnie wy myslicie ze mi o to chodzi. Nic bardziej mylnego, chodzi mi o (nazwe to inaczej) zblizenie do siebie płątów klatki piersiowej o ! Oczywiście pomiędzy nimi ma byc przedziałek widoczny...
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59190
Nie ma cwiczen ktore by sie na tym skupialy, cwicz i nie patrz na glupoty.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 632 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17545
Rob wyciskania na klatke wezszym chwytem, ale to nic nie da bez dobrej diety.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Wiek 30 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 853
Rób pmpki pomoże :)

pozdr.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1741
Musisz wykonywać ćwiczenia, które będą działać na klatkę z przyszepów wewnętrznych, czyli jak ktoś napisał wyciskania w wąskim chwycie zarówno sztangą jak i sztangielkami, najlepiej na ławce ujemnej bo pracujesz wtedy nad dolną cześcią klatki piersiowej. Pamiętaj jednak, że jeżeli masz taką wadę to jest to uwarunkowane genetycznie czyli, że nie da sie tego wyeliminować całkowicie, a jedynie zniwelować nieco dysproporcje. Podobny problem ma Piotr Głuchowski - zobacz zdjęcia. Kiedy jednak zbuduje sie dużą masę tak jak on to zaczyna to wyglądać nieco lepiej.
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53702 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403241
Dla 3 panow ponad mna brawa

****a, panowie to co kolega chce zrobic jest nie wykonalne. Dlaczego? Nie da sie przesunac przyczypow miesni co pociaga za soba to ze nie da sie zblizyc. Jak podgonisz z masa to optycznie sie zbliza, ale tylko i wylacznie optycznie.

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skosne

Następny temat

Plan na rzeźbę 6 razy w tygodniu

electro
Polecane artykuły