Jestem ciekawa czy ktoś z was stosuje ta dietkę?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Diet nieskowęglowodanowych widziałem wiele, od tych sensownych po całkiem idiotyczne. Więc takie stwierdzenie to mało.
Mój blog:
http://zdrugiejstrony.blox.pl/html
...
Chciałam zapytac,czy to prawda,ze mozna na niej schudnac jedzac duzo białka i tłuszczu w normalnej ilości!@
Waze 56kg
Wzrost:167cm
Chciałabym waazyc ok 53kg
Waze 56kg
Wzrost:167cm
Chciałabym waazyc ok 53kg
...
Powiem tak: schudnąć można ale wcale nie jest powiedziane, że Ty na tej diecie schudniesz.
W odchudzaniu często mylimy pojęcia. Istotą odchudzania NIE jest zmniejszanie ilości kilogramów ALE zmniejszenie tłuszczu do ilości przy której organizm człowieka nie jest narażony na ryzyko zachorowania na choroby związane z nadmiarem lub niedoborem tkanki tłuszczowej.
Jeżeli dla kogoś cyferki na wadze działają w sposób magiczny to dla lepszego samopoczucia można sobie przez jeden dzień nie jeść i nie pić i na drugi dzień z rana będziemy mieli wagę o ok 2kg mniejszą.
Dla osoby o wysokim %bf wystarczy tylko minimalna zmiana nawyków żywieniowych by waga szybko zaczęła spadać (np wywalenie cukrów z diety). Osoba o %bf w pobliżu dolnej granicy normy lekarskie musi sporo się nakombinować by zmniejszyć ilość tłuszczu - cały czas mowa NIE o traceniu kg ale spaleniu tłuszczu bo mimo straty kg możemy dalej mieć tzw "oponkę" czy też obwód w pasie wcale się nie zmniejszy bo stracone kg to była woda i mięśnie.
Twój %bf (zakładam, że jesteś średnio-aktywnym tzw. "przeciętnym zjadaczem chleba" a nie wyczynowcem) jest w pobliżu dolnej granicy normy lekarskiej więc utrata 3kg tłuszczu (bo chyba o taką utratę Ci chodzi) będzie trudna.
W odchudzaniu często mylimy pojęcia. Istotą odchudzania NIE jest zmniejszanie ilości kilogramów ALE zmniejszenie tłuszczu do ilości przy której organizm człowieka nie jest narażony na ryzyko zachorowania na choroby związane z nadmiarem lub niedoborem tkanki tłuszczowej.
Jeżeli dla kogoś cyferki na wadze działają w sposób magiczny to dla lepszego samopoczucia można sobie przez jeden dzień nie jeść i nie pić i na drugi dzień z rana będziemy mieli wagę o ok 2kg mniejszą.
Dla osoby o wysokim %bf wystarczy tylko minimalna zmiana nawyków żywieniowych by waga szybko zaczęła spadać (np wywalenie cukrów z diety). Osoba o %bf w pobliżu dolnej granicy normy lekarskie musi sporo się nakombinować by zmniejszyć ilość tłuszczu - cały czas mowa NIE o traceniu kg ale spaleniu tłuszczu bo mimo straty kg możemy dalej mieć tzw "oponkę" czy też obwód w pasie wcale się nie zmniejszy bo stracone kg to była woda i mięśnie.
Twój %bf (zakładam, że jesteś średnio-aktywnym tzw. "przeciętnym zjadaczem chleba" a nie wyczynowcem) jest w pobliżu dolnej granicy normy lekarskiej więc utrata 3kg tłuszczu (bo chyba o taką utratę Ci chodzi) będzie trudna.
...
wiesz redis to trudno powiedziec, jezeli koleznaka nalezy do tych osob, co sie nie odchudzaly drastycznie i mialy malo ruchu to moze sie okazac, ze proste sposoby dadza jej -3 kg w ciagu miesiaca.
Sadndrines IMO dla 3 kg dla ciebie nie ma sensu ukladac i trzymac diety niskoweglowodanowej, bo to wymaga odpowiednich umiejetnosci i rezimu. Czy proste wywalenie z diety cukrow prostych w postaci nie tylko slodyczy, ale rowniez ziemniakow, bialego ryzu, owocow, slodzonych gotowych serkow jogurtow itd, oraz zwikszenie ruchu nie wystarcza?
stosuj zasady 10 przykazan, jedz zawsze pelnoziarniste zboza i kasze, dbaj by na talerzu nie znajdowalo sie wiecej niz 1/2 kubka ugotowanego ryzu, Jedz do tego tylko chude mieso i ryby i duzo warzyw. dbaj by w kazdym posilku znalazla sie odpowiednia porcja bialka w postaci miesa, odtluszczonego serka, jogurtu, lub mleka i ok pol kubka ryzu, makaronu, kaszy... badz kromka chleba pelnoziarnistego. Do tego dziennie dodaj sobie w sumie 3 lyzki oliwy z oliwek, nie zapomniej o duzej ilosci wody i multiwitaminach rano. Oraz staraj sie ruszac tak duzo jak sie da, unikaj windy, chodz piechota jak nie masz daleko i udaj sie co najmniej 3 x w tygodniu na aerobick, choc mozesz nawet 5x
Powinno zadzialac bez problemu
Sadndrines IMO dla 3 kg dla ciebie nie ma sensu ukladac i trzymac diety niskoweglowodanowej, bo to wymaga odpowiednich umiejetnosci i rezimu. Czy proste wywalenie z diety cukrow prostych w postaci nie tylko slodyczy, ale rowniez ziemniakow, bialego ryzu, owocow, slodzonych gotowych serkow jogurtow itd, oraz zwikszenie ruchu nie wystarcza?
stosuj zasady 10 przykazan, jedz zawsze pelnoziarniste zboza i kasze, dbaj by na talerzu nie znajdowalo sie wiecej niz 1/2 kubka ugotowanego ryzu, Jedz do tego tylko chude mieso i ryby i duzo warzyw. dbaj by w kazdym posilku znalazla sie odpowiednia porcja bialka w postaci miesa, odtluszczonego serka, jogurtu, lub mleka i ok pol kubka ryzu, makaronu, kaszy... badz kromka chleba pelnoziarnistego. Do tego dziennie dodaj sobie w sumie 3 lyzki oliwy z oliwek, nie zapomniej o duzej ilosci wody i multiwitaminach rano. Oraz staraj sie ruszac tak duzo jak sie da, unikaj windy, chodz piechota jak nie masz daleko i udaj sie co najmniej 3 x w tygodniu na aerobick, choc mozesz nawet 5x
Powinno zadzialac bez problemu

...
Mój body fat to 19,2%,szczerze mówiąc to przez rok nie jadłam mięsa,po prostu się zatrułam i mnie odrzucilo!teraz od około dwóch miesięcy powróciłam powoli do jedzenia mięska:),kiedyś jadłam dużo makaronów,ryżu,słodyczy i owoców~!Jednak chcę to zmienić:)Trenuję 4 razy w tygodniu na siłowni,czasami dochodzi basen i ogólnie to jestem aktywną dziewczynką:)!
Głównie tyję w okolicy ud i posladków,czyli grucha ze mnie,chciałabym najbardziej ujędrnić skórę ud i pozbyć się cellulitu
Głównie tyję w okolicy ud i posladków,czyli grucha ze mnie,chciałabym najbardziej ujędrnić skórę ud i pozbyć się cellulitu

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz
