SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Najpotężniejesze Suplementy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 255
Witam wszystkich i od razu przechodzę do rzeczy, mianowicie poczułem chęć napisania tego tematu, tak więc jakie znacie najmocniejsze suplementy, chodzi mi nie tylko o gotowe suple, ale również mieszanki, słyszałem ze dobry jest NanoVapor + kreatyna z olimpu, do tego białko i bcaa, a może ktoś z was ma już jakieś wypróbowane odżywki, PISZCIE!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14622
Po pierwsze co to znaczy "najpotężniejsze"?

Po drugie wypełnij ankietę działu:
https://www.sfd.pl/***_!!!_ZANIM_ZADASZ_PYTANIE_-_Ankieta_Działu_!!!_***-t361131.html 
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 141 Napisanych postów 1829 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27695
Po trzecie po co założyłeś ten temat?. Planujesz cykl czy jak?. Bo niczego takiego się nie doczytałem

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1735 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19825
Może mu chodzi o jakieś suplementy, mocne, o podobnym działaniu do PH i SAA ale bez skutków ubocznych

" Jeden miłości chce drugi ma puste serce ..
Jeden nic nie chce mieć,a drugi chce mieć więcej "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 255
Nie, po prostu jestem ciekaw, przy moim sporcie, czyli kolarstwie mam cykl nieprzerwany do 3 lat od 3-7 godzin dziennie :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 249 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3065
to najpotezniejsze suple na sile mase to

cos z kreatyna, najlepiej jejakis stack kreatynowy - jeden kit jaki - wszystko to prawie to samo.

bialeczko serwatkowe np ostrowia- jak masz braki w diecie, dobre na regeneracje bo zawiera duzo bcaa

jakies carbo - jak masz w diecie za malo.

I TO WSZYSTKO jesli chodzi o mase. reszta to jakies malo istotne dodatki np. drogie HMB - podobno cos tam odrobine daje, jakis magnez na lepsze samopoczucie.

I na to calkowicie opisuje temat najpotezniejszych supli - reszty forum czytac nie musisz bo i tak wiecej sie nie dowiesz ponad to:)


Zmieniony przez - bimbam73 w dniu 2008-06-16 08:54:08
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29694
.... Ten pan wyzej cuduje ... ostrowia od kiedy ma duzo BCAA , carbo nie nadaje sie do uzupelnienie wegli , Hmb nawet z kosmosu nic nie daje , Moge zgodzic sie jedynie co do kreatyny

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 22471 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101363
autorze

wypelnij ankiete...

sa tam podstawowoe informacje, ktore daja nam wiele wiadomosci na Twoj temat

i dzieki temu mozemy Ci lepiej pomoc

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 39912
na allegro byla kiedys aukcja

najsilniejszy suplewment
"omnadren 250"

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
hehe

co chcesz brać i w jakim celu?

bo takie teoretyzowanie w ciemno raczej niewiele ci da.pzdr.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 249 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3065
" .... Ten pan wyzej cuduje ... ostrowia od kiedy ma duzo BCAA "

Zobacz sobie klad bcaa a potem zobacz sobie sklad aminokwasow dowolnej odzywki bialkowej. W bcaa to tylko wyciagniete te najlepsze aminokwasy, natomiast i tak w jednej porcji odzywki masz ich wiecej niz w extrakcie bcaa. - jeszcze raz powtarzam: zobacz sklad


"carbo nie nadaje sie do uzupelnienie wegli"

a carbo to nie wegle? wegle to tylko energia.

"Hmb nawet z kosmosu nic nie daje"

cos tam podobno daje alei tak nie warto w porownaniu do ceny. Mam linki do kilku niezaleznych badan ze jakies tam mizerne efekty przynioslo

"Moge zgodzic sie jedynie co do kreatyny "

kretka to podstawa
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tansze czy drozsze?

Następny temat

Kreatyna, bialko, kofeina, bcaa

electro
Polecane artykuły