Nie miałem czasu siąść i uzupełnić to teraz nadrabiam. Wczorajszy trening Czworogłowego poszedł za***iście
Pompa bardzo dobra :) A dzisiaj klata biceps przedramie i lydki.... Wszystko mega pompa tylko siły coś mnie było pewnie przez ten gorąc we Wrocku.
Metoda także wydaje mi sie bdb. Myslalem przy tym o białku na noc bcaa, glutamine i karnityne
Pompa bardzo dobra :) A dzisiaj klata biceps przedramie i lydki.... Wszystko mega pompa tylko siły coś mnie było pewnie przez ten gorąc we Wrocku.
Metoda także wydaje mi sie bdb. Myslalem przy tym o białku na noc bcaa, glutamine i karnityne
Go and get it.
Spójrz jak to robi większość na dziennikach 
Bo przeciez regeneracja jest bardzo wazna

Znajomy który się zna na tym już trochę bo ćwiczy ponad 10lat z wielkim zapałem pokazał mi pewne ćwiczenie na regeneracje które zacznę dziś wykonywać. Mam nadzieję że mi pomoże ponoć stosują je siatkarze kiedy ich bolą plecy po meczach i pomaga również ludziom ćwiczącym na siłowni. W wolnym czasie kompletnie się obijam
Napewno prostowanie nog na maszynie robic bede i suwnice ale co jeszcze? Nie mam na razie pojęcia



