Bery prawda jest taka, że każdemu dzieciakowi do 15 lat odradzasz siłownie popierając to głównie tym, że mało wie o treningu. Mówisz też, że możnazrobić sobie krzywdę jeśli chodzi o stawy itp. ale ty trenujesz trójbój siłowy więc nie robisz 20 powtórzeń w serii bo ci się to zwyczajnie nie opłaca. Wyobraź sobie, że ja zapewne śmiesznym dla ciebie ciężarem wyciskam na klatkę 3x15, półprzysiad to 5x12, wyciskanie na barki- 4x10. Każdy ma swoje zdanie, ale ćwicząc małymi ciężarami jaką można zrobić sobie krzywdę?
Podsumowując- może nie mam tyle wiedzy co ty, rion, faku, ale ćwiczenie z głową jeszcze NIKOMU nie zaszkodziło.
Zmieniony przez - ferenc w dniu 2008-05-23 20:16:23
Podsumowując- może nie mam tyle wiedzy co ty, rion, faku, ale ćwiczenie z głową jeszcze NIKOMU nie zaszkodziło.
Zmieniony przez - ferenc w dniu 2008-05-23 20:16:23

dla ciebie 'zelazo' emanuje Polonem czy innym uranem jak ktos sie za nią bierze ponizej 16 roku zycia