Witam! 2 miesiece trenuje kick boxing ćwicze 6 razy w tygodniu mam 176 cm wzrostu i waże zaledwie 56kg nie znam sie zabardzo na dobieraniu odrzywek czytalem duzo na forum lecz nie moge się w tym wszystkim połapać wiec prosze o pomoc w dobraniu odpowiednich odrzywek zebym zwiększyl choc troche swoją mase. Z góry dziekuje za odpowiedzi!
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
- Jakie odżywki na masę ciała oraz na masę mięśniową
- Pytanie na temat nietypowej odżywki na masę(ponoć bez uczęszczania na siłke)
- Jakie odżywki na masę (bez względu na cenę)?
- Najlepsze odżywki na mase i na rzezbe?Dieta?
- Szukam porady na temat odżywki na masę dla osoby z niewielkim stażem.
- Odżywki na mase i co na trening??
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
jedz. najpierw dzial odzywianie - podwieszone tematy.
zapoznaj sie tez z zasadami poprawnej pisowni.
zapoznaj sie tez z zasadami poprawnej pisowni.
...
zacznij jeść
a o tym co, przeczytasz w odżywianiu.
a o tym co, przeczytasz w odżywianiu.
...
https://www.sfd.pl/Dieta_na_masę_-_dodatkowe_kg_dla_wszystkich_potrzebujących!-t240536.html
i reszta jak koledzy wyzej
pzdr
i reszta jak koledzy wyzej
pzdr
Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
masa za 500zł ?? co kupic?? jak brac??
Następny temat
Krzysztof Piekarz
