SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masa za 500zł ?? co kupic?? jak brac??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez e-lite z działu Doping.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak jak w temacie do dyspozycji mam ponad 500 zł i szukam pomocy
nie wiem co kupić a nie chce wyrzucić pieniędzy w błoto
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12537
wiem masz tu linka i przeczytaj sobie moze pomoze Ci to w ułozenie diety ;]
https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html 

"Bez masy nie ma siły"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
ankieta

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
jaka ankieta? Jego profil mowi sam za siebie

dzial TRENING i ODZYWIANIE! ale juz..... Wpadnij tutaj "KIEDYS"

Zmieniony przez - OXYTONE w dniu 2008-05-15 23:00:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1.WIEK: 19
2.WAGA:63
3.WZROST: 181
4.WYMIARY:
BICEPS: 31
KLATA: -
UDO: -
TALIA: -
5.STAZ NA SILOWNI:1,5 roku
6.DIETA
BIALKO: wlasnie pytanie co mam jesc
WEGLOWDANY:wlasnie pytanie co mam jesc
TLUSZCZ:wlasnie pytanie co mam jesc
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:meta 100 tabletek 3 tabletki dziennie 2 cykl omka 5 strzałów co 3 dni jeden
8.TRENING: SIŁOWNIA taekwondo
9.CEL CYKLU: MASA i jako taka sylwetka ;p
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: 2 tyg teraz kreatyna 5g przed i 5g po treningu
11.POZIOM BF% nie mam pojecia
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): chudniecia
13.STAN ZDROWIA: ZDROWY ;)
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: duuuzo włosow ;]
15.WYNIKI SILOWE nieciekawe
16.PPM podstawowa przemiana materii: szczupły... nie moge przytyć
klata : 69kg
martwy ciag : nie sprawdzam
przysiad : nie sprawdzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
przytyc nie mozesz...

a jesc probowales? wiesz - jedzenie jest legalne i tansze niz szpryca. nie ma wyiebek jedzenia, kupisz w kazdym sklepie jakie chcesz. no i wreszcie zawsze dziala i jest wzglednei nieszkodliwe dla zdrowia.

jedzenie jest naprawde super!

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oczywiscie ;) legalne tyle ze cos mi to nie idzie na samym jedzeniu ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
i jaki wniosek z tego wyciagasz? ja mam juz swoj, ale mozesz mi podac swoje wnioski czemu to nie idzie ci na jedzeniu?

przypominam, ze wazysz tyle, co przyjemnie dla oka zbudowana, niezbyt wysoka kobieta, wiec chyba jeszcze taki wypakowany nie jestes...

no daj te wnioski podsumowujace czemu to nie idzie na jedzeniu.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co ty mi tu gadasz o jakims wypakowaniu?? ja zadalem pytanie co mam jesc wlasnie zeby przytyc?? nie tlumacz mi jak dziecku z podstawówki ze trzeba zdrowo jesc i bla bla bla....bo jem dużo i praktycznie wszystko poprsotu nie moge przytyc i jestem CHUDY moj śp. ojciec tez byl szczuply wiec mam to po nim ale chcialbym przytyc zle sie czuje z taka niedowaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
zadales pytanie w dziale doping co kupic za 500pln, zeby nie wyrzucic kasy w bloto. zadawanie takiego pytania w dziale doping nie swiadczy o checi kupienia zarcia. kumasz chlopaku, czy w mozgu tez masz niedowage?

nie kazdy ma gen, zeby byc duzy - takie osoby jak ty, musza po prostu duzo bardziej na to zapier.dalac, niz takie osoby jak ja. i mowiac "zapier.dalac" mam na mysli pochlanianie jedzenia. to bedzie ciezka robota i duze wydatki.

drogi na skroty nie ma - musisz jesc tak duzo, az zaczniesz przybierac. jesli nie masz ochoty tego robic - no coz, nie kazdy musi byc duzy.
w sumie to nawet dobrze, bo skad wtedy duzi by wiedzieli, ze sa duzi, jak kazdy bylby taki?

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12537
diete kolego masz ułozoną?? !!

"Bez masy nie ma siły"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przykry jesteś ;] i nie odpisuj z łaski swojej ..[;^_^; ]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RZEŹBA !~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

Odżywki na mase??

WHEY premium