Szacuny
9
Napisanych postów
114
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
935
podciagnal to i tak ale nie przesadzajmy z tymi najlepszymi surowcami,moze od razu jeszcze stawiajmy olimp na takim samym poziomie co universal,ultimate itp?na polskim rynku moze i sie najlepiej sprzedaje ale na swiecie to jest co tu mowic srednia firma i tyle,jak zwykle polska 100lat za murzynami
Szacuny
386
Napisanych postów
37478
Wiek
6 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
126451
...widac od razu jakis kompleks w twoim spojrzeniu- ja mysle,że wogole brak ci powaznego info... no bo jak wytłumaczyc takie dziwaczne porownania- czym np. błyszczy Universal i co możesz o tym wiedzieć...
jak co to sie podziel- poczytamy, doinformujemy się
zresztą nie tylko surowiec sie liczy- trzeba jeszcze tego surowca nie 'zniszczyć" w procesie produkcji- a do tego potrzeba miec cos wiecej niz ręczne mieszadelka... Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-05-14 22:41:20
Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-05-14 22:43:15
"Każdy ma w swoim życiu swoje Westerplatte"
Jan Paweł II
"Gorzki to chleb jest polskość"
C. K. Norwid
Szacuny
1396
Napisanych postów
35562
Wiek
43 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
150829
Dla mnie, w kontekscie wymiernych rezultatow: mono to mono, i kupię byle ktore, o ile - mam zaufanie do firmy. Nie wyobrazam sobie, zeby ultimate, kaizen, czy tez olimp lub trec pakowali kretke w kartony po mleku w opuszczonym bunkrze Lini Maginota. Gdyby kreatyne wypuscil rolmlecz, nie siegnąlbym po nią nawet gdyby miala znaczek z SKW...Choc trzeba przyznac, ze obiektywnie rzecz biorąc napis Creapure faktycznie znaczy sporo i jest pewną gwarancją jakosci.
Ja jednak jeszcze na zadnym mono sie nie zawiodlem (a jak wspomnialem kupuje produkty renomowanych firm), wiec nie zawracam sobie tym znaczkiem głowy.
Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-05-14 23:42:50