SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CLA - Olimp czy Trec ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chce kupic CLA i niewiem co wybrac, Olimp czy Trec ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2106
Sorry za odświerzanie, ale chciałem poczytać sobie info ludzi o CLA
Zamierzam sobie kupić w przyszłym tygodniu. Wszyscy tu sceptycznie podchodzą do sprawy
Obecnie jestem w trakcie 6 weidera. Robię ja 3 raz w życiu.
Za każdym razem robię pomiary.
I szóstka +CLA(hi tec) - byłem w szoku po około 3 tygodniach, co się stało z moim brzuchem Oo
II szóstka nieporównywalny wynik z I szóstką (może wpływ mialo to, że 6 robiłem wtedy pierwszy raz, no ale na pewno nie przyczyniło się do takich rezultatów)
III- w trakcie, dołącze cla (chciałem znów hi teca, ale wybiorę chyba to co się bardziej będzie opłacało) mam około 30 tabs thyrotherm. No i co się zmieniło, siłka obecnie raz w tygodniu, od tego będą dwa, a moze nawet trzy jeżeli skołuje na karnet na siłkę. Obecnie SW 5 razy w tygodniu.

Morał mojej opowieści. Ja wam pokaże !!
Zrobię 6w z cla i efekt będzie zaj***isty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tez mi sie tak wydaje, Trec ma 100Kap a w kazdej 615mg czystego cla, a Olimp 90Kap i 600mg cla. Na opakowaniu (trec) pisze ze brac 3x dziennie 1/2 kap. Jak bym brał 3x2 to mi starczy gdzies na 16 dni tylko , a na 2 pudła nie mam kasy. Mysle zeby brac 4x1 (albo 2x2?) to starczy na 25 dni, co wy na to ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Zazwyczaj zalecana dawka to ok 5g dziennie. Możesz spróbować dawkowanie według producenta czyli ok 3.5g ale i tak jest to preparat do stałej suplementacji (pól roku, rok) Napisałeś, że chcesz to brać, ale co jest Twoim celem?

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
przelicz,które wychodzi ekonomiczniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 212 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5332
Zdecydowanie Trec bardziej ekonomicznie wypada w tym porównaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
5g? To bym musial kupic chyba 3 pudla, raczej nie mozliwe. Moim celem jest spalenie tluszczu na brzuchu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Suplement dobry podobno, treningi iieta swoja droga , ja sie pytam o suplement a nie o diete i trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 257 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6518
mozliwe ze pomyliłes literki i chodzi Ci o ECA

Prostych słów się boi największy nawet twardziel proste słowa z gardła nie chcą wyjść

najbardziej mówią że je kocham i że go nie zdradzę prawdziwa moja miłość nazywa się

Zagłębie Sosnowiec... !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
podbno ,chlopie kto ci glupot nawkaldal do glowy to super suplement por zdrowotny brany minium rok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co do mono???

Następny temat

co mogli byscie mi polecic

WHEY premium