Szacuny
0
Napisanych postów
96
Wiek
36 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
6228
Witam mam takie pytanie robiłem sobie cykl na reatine monohydrate mega caps 1250 olimpu brałem tak przez pierwsze dwa tygodnie 3x5 rano , przed treningiem i po w dni nie treningowe 1x5 później brałem 2x5 rano i po treningu pytanie mam taki kupić jeszcze jedna puchę i pociagnac jeszcze tego cykla czy nie dodam ze efekty marne prawie zerowe zostało mi jeszcze 55 tabletek
Szacuny
0
Napisanych postów
96
Wiek
36 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
6228
6.35 150-250 g płatek 200 ml mleka kolo 10.30 jakos 250 g kaszki dla dzieci z biedronki jeszcze do tego chleb lub trzy bułki nic innego nie mam możliwości bo to szkoła bułki z serkiem białym lub szynka kolo 14-15 jakiś serek homogenizowany później siłownia koło 1 godz obiad 16.30 100 g ryżu białego lub makaron do tego pierś 20.00 3 jajka taka dieta z braku laku
Szacuny
8
Napisanych postów
979
Wiek
46 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
25590
troche malo kalori, napisz ile wazysz, jezeli nie umiesz wiecej jedzenia w siebie zmiescic to kup gajnerka i pij odrazu po treningu ,ale lepiej jakbys wiecej jadl, ryby jedz dodawaj oliwy z oliwek do posilkow, podbijaj kalorie
edit:bic44
Zmieniony przez - kwasny28 w dniu 2008-04-26 14:30:47