SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak dawkowac Creatine Mega Caps 1250 / Taurine Mega Caps 1500 / Dextrex juice

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2253

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36
Creatyne chce brać DT 3 kapsułki rano i 3 po treningu
a w dni nietreningowe 3 rano i 3 o podanej porze cykl chce robić 6 tygodni ale nie wiem jak dawkować do tej creatyne te pozostałe odrzywki tauryne i dextrex juice proszę o rozpisanie jak dawkować wszystkie te odrzywki z góry dzięki i pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3357 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19536
[http://www.sfd.pl/SEEEZON__opracowanie_najczęściej_zadawanych_pytań_dot._supli_i_treningu_by__knife_-t421024.html]
Dextroza-do niczego nie potrzebna. Taurynę dorzuć po 2g do porcji kreatyny.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ale jak juz kupiłem dextrex juice to chciałbym juz to tez brac mozna chyba brac to wszystko razem prawda ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15370
taurynę bym dał pół godziny przed treningiem 2g a kretkę z tą nieszczęśliwą dextrozą bezpośrednio po treningu 30g dekstro 4 tabsy krety

plus 4 tabsy kreatyny rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3357 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19536
Można brać cukier-tylko czy jest sens.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
aha czyli moge brac tak ?? Dni Treningowe: rano creatyna 3 lub 4 tabletki potem tauryne pół godziny przed treningiem i po treningu 3 lub 4 tabletki creatyny i 30g dextro a w dni nietreningowe to mam kiedy brac tauryne ?? bo dextro chyba razem z creatyna o podanej poze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
tylko ze mam tauryne w tabletkach masa jednek tabletki to 1690 mg a masa 300 tabletek to 507 g a mam brac 2 g poł godziny przed treningiem to ile to bedzie tabletek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Policz-na pewno jest napisana zawartość Tauryny w tabletce.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
jest 3000 mg a w dni nietreningowe to kiedy mam brac tauryne ?? bo w dni treningowe poł godziny przed treningiel a dextrose po treningu z creatyna a w dni nietreningowe to tauryne i dextrose kiedy brac ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a w dni nietreningowe to mam brac tak : rano creatyna 3 - 4 tabletki a potem o porze treningu tauryne i potem dextrose z creatyna ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SUPLE A BOKS - PROSZE O OCENE

Następny temat

białko

NutLove