A jak niema nowych tematów to trzeba je założyc-gdzie ten twój długo wyczekiwany post do którego trzeba tylko fotki wżucic (juz od paru miechów?)
"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"
Ilość wyświetleń tematu: 171529
"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"
i zanim dojade to mi wystygnie.
) zawijam all w tortillke
Na burritos trzeba mieć w ogole mocny żołąd
--> www.gamenessteam.pl <--
--> www.pajacyk.pl <--
--> www.polskieserce.pl <--

Feel the pain and do it anyway...
Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html
Spokojnie, jeszcze mamy czas. Narazie jest tragedia uwierz, planuje się roztrenować troche i srobić delikatny szlif. Z resztą spójrz w moj profil i sam powiedz że nie bedzie czego oglądać za bardzo
--> www.gamenessteam.pl <--
--> www.pajacyk.pl <--
--> www.polskieserce.pl <--
Feel the pain and do it anyway...
Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html
nie rozmawiajmy o jedzeniu
--> www.gamenessteam.pl <--
--> www.pajacyk.pl <--
--> www.polskieserce.pl <--
,ale niemówcie mi ,ze niema nowych tematów bo to jest nasza wspólna sprezyna anie tylko moja."Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"
--> www.gamenessteam.pl <--
--> www.pajacyk.pl <--
--> www.polskieserce.pl <--
A przynajmniej ja wiem,tylko,jak już mówiliśmy - nawet nie bardzo wiem,o czym pisac nowe tematy.

Feel the pain and do it anyway...
Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html
(o Atalli). Mogę coś o nim napisać, bo znalazłem troche info o nim w formie takiej jakby biografii. Jak chcecie to mogę coś ustrugać za pomocą kopiuj-wklej
--> www.gamenessteam.pl <--
--> www.pajacyk.pl <--
--> www.polskieserce.pl <--
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły