SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jeden Spam post już skończony-teraz dla Pina drugi bedzie prowadzony.....

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139566

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9787
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
Rafal, na pewno nie wiesz, ale na swiece architektow jak psow, a jak w Polsze zniosa pozwolenia na budowe to bedzie ich potrzeba jakas 1/5 z obecnej liczby. Na razie architekto szukaja Norwegia kolo kola polarnego (serio) i Dubaj.

Lepiej isc na budownictwo i jaka kolwiek inna inzynierie (energetyka, kosmicznie trudne, ale potem ciepla posadka i masz wszystko gdzies).

Aha no i oczywiscie jakies BHP jest g... warte. Podobnie jak bibliotekozanswo i turystyka.

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Grimper, no właśnie zajrzałem ostatnio do Ciebie do profilu i przeczytałem m.in. jaki masz zawód.

Co do architektury się nie wypowiadam, bo po prostu nie wiem jak jest, ale dlaczego twierdzisz, że BHP budowlane to g****? Jestem ciekaw Twojej opinii, bo ja słyszałem nie jednokrotnie z ust pewnych ludzi, że akurat ten kierunek jest w cenie.

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2008-06-20 00:32:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
Ale rzeczoznawca BHP czy BHP na budowie?

Pierwszy pierdzi w stolek, opieprza projektanta i na koniec stawia pieczatke. Ale takich gosci malo jest, nawet nie wiem jak sie nim zostaje.

Drugi -jesli wogole jest- zajmuje sie na budowie opieprzaniem d****i co mysla ze sa niesmiertelni. Placa pewnie grosze, a jak taki kretyn spadnie 3 pietra to sie okazuje, ze czegos wlasnie BHPowiec nie dopilnowal. Prokurator gwarantowany.

Jak tylko mozesz sie dalej uczyc, to rob wszysto, zeby na budowie nie wyladowac. To fajne zeby dorobic na wakacjach, ale nie na cale zycie. A na teoretyczny boom z Euro 2012 i tak sie nie wyrobisz.

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
https://www.sfd.pl/Nabijamy_kase_v4_!!!!-t415771.html#post2


Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
7, ja mam pajacyka ustawionego na stronę startową

Grimper, miałem na myśli BHP budowlane. Taki człowiek może:

-pracować w taki sposób, że jeździ po budowach i kontroluje czy wszystko jest ok. Całość jest notowana, itd. Co do prokuratora, to nie wiem dokładnie, choć sam się tym zainteresowałem z tej strony i jak gadałem ze znajomym prawnikiem, z którym do niedawna trenowałem, to mi mówił, że coś takiego mi nie grozi.

-pracować jako osoba prowadząca szkolenia BHP dla firm. Ode mnie znajomi jeżdżą na takie szkolenia, dotyczące w tym konkretnym przypadku akurat różnego rodzaju farb i lakierów. Taki sobie wykładowca...

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2008-06-20 15:16:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
Akurat to bedziesz robil po tych studiach.

Idz po bozemu na budownictwo. Tych gosci wszedzie potrzebuja. I ajlepiej sie specjalizowac w budynkach enerogooszczednych i pasywnych. Teraz to nisza, ale za 10 lat nic innego nie bedzie sie budowac.

Zmieniony przez - grimper w dniu 2008-06-20 16:32:07

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Siema Panowie
Jak mi trzeba było przy studiach doradzać,to nie miałam fachowej pomocy

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Hej.Tatuś forumowy Ci doradzi...Ty rób tak,aby Tobie na studiach było dobrze

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Dzięki tato za światłą poradę
Hmmm... jak mam mysleć TYLKO o tym,żeby na studiach było dobrze,to idę na jakąś polibudę

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaką Książke polecacie o TKD-ITF

Następny temat

Sparingi

WHEY premium