SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jeden Spam post już skończony-teraz dla Pina drugi bedzie prowadzony.....

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139618

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
To je moźne Ok, ja też muszę się niestety zmobilizować i uczyć się prezentacji na polaka.

Pozdrawiam.

Ps. Jakbym nie wrócił za kilka dni .................to........ czekajcie dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 157 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2592
do konina na bjj ktoś jedzie może ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Ja mam w linii prostej do Konina 150 km więc się raczej nie pofatyguję

Kurde, ale u nas cicho i smutno...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Co cicho przekopać ludzi ze swoich klubów żeby przekopali ludzi z innych klubów żeby ci przekopali ludzi z jeszcze innych klubów zeby ci zaczeli wpadać na forum i odrazu będzie lepiej

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Jeszcze raz i powoli

Nawiązuje do tego, że nam sie gdzieś Rodzynka zatraciła i tak jakoś czarno-biało jest

Ja mam w cholere nauki - w pon prezentacja z polaka, ale nie mogłem się powstrzymać, że by nie wejść na 20 min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
No proste jak sobie dobrze czas organizujesz to powinno być trochę miejsca na wszystko dobra lecę na obiad

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
..a ja po bratanicę do przedszkola i na trening.

Smacznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Już nie płaczcie po Rodzynce

90% z angola ustnego taki mały niedosty został jednak

Rene - smacznego życzę

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
No witamy córkę marnotrawną.... (chyba jakoś nie tak to leciało ) Szykuje sie powoli na KSW żeby potem porozdawać wam kaske ,ale kurcze coś mało czasu mam na wszystko (chyba trzeba dobe wydłużyć)

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
jaką córkę marnotrwaną? Cały czas z Wami panowie jestem,jak nie fizycznie,to myślami

Oj Renek,ja dla Ciebie specjalnie wybuduję jakiś spowalniacz czasu,a Ty swoje sprawy wtedy pozałatwiasz tylko znając Ciebie,to jeszcze więcej spraw byś sobie dołożył

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaką Książke polecacie o TKD-ITF

Następny temat

Sparingi

WHEY premium