SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jeden Spam post już skończony-teraz dla Pina drugi bedzie prowadzony.....

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139572

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
nie

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Ja też nie żeby była jasność

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Panowie,taki ban to nic strasznego.Lęki przed Saidą macie?????

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Tak dobra lece bo już późno a jutro znów kupe spraw do załatwienia ,w tym ta jedna

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
To powodzenia.Dawiem się jutro rano,wcześniej było pojutrzeDobranoc.Też się urywam.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
ja się nikogo nie boje,a już małego chucherkowatego krzywonoska na pewno

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Tak więc "Mariolka Krzywonosek" - ale fajnie POwiedz, że Ci się podoba

Dzień doberek tak w ogóle, bo pewnie to przeczytasz rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Siema Bronek
JAk ty tam mi,to muszę Ci jeszcze jakiś przedrostek wymyślić... Ale dziś nie mam weny. W poniedziałek się tym zajmęAle jak mnie weźmie,to się nie pozbierasz.

Poza tym na Twoim miejscu bym uważała,bo walka w stójce nie jest tak przyjemna,jak w parterze

Kurcze,nie wiedziałam,ze aż takie lęki wzbudzam,żeby mój naszyszkownik się mnie bał

Ban był od FoD'a,ale moje życzenie Miałam sprawę do pisania na kompie,gdybym tego bana nie dostała,to zamiast pisac pracę to bym pisała na forum

No nic panowie,zawijam się. Do poniedziałku będe raczej przelotem na forum.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Ok Mery(Mariolka jest za długie)

Ucz się ucz na polski. Powiem Ci tyle, że nie ma co się stresować. Ja cały weekend chodziłem do tyłu z tego powodu, a jak wszedłem do klasy, to prawie cała trema mi zeszła. "Nie taki wilk straszny..." - pamiętaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
krwawa MaryPasuje mi to

Dobra,idę,bo się skończy,jak zwykle

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaką Książke polecacie o TKD-ITF

Następny temat

Sparingi

WHEY premium