SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chodzi mi o porade.. co będzie dla mnie najlepsze

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1008

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33
Witam, pisze pierwszy raz ale zaciekawiło mnie to forum, ale do rzeczy:

mam 20lat, 182cm, 80kg, postura hmm.. raczej jak to sie mówi leszcz.. mięśnie takie jakie ukształtowały się naturalnie bez ćwiczeń, jedynie od pracy
z natury jestem typem ekstremalnie "spokojnym", żeby mnie zdenerwować/wyprowadzić z równowagi potrzeba naprawdę się bardzo postarać i też bardzo rzadko się to uda, biłem się raptem 3 razy w życiu (to była ostateczność), nigdy bardzo ostro.. poprostu lekka okładanka (dawali na spokój bo ja się raczej tylko broniłem, cios za cios, ale bez agresji z mojej strony i chyba im się nudziło poprostu ...)

w związku ze chce iść gdzieś na studia do większego miasta to bym chciał się nauczyć samoobrony.. wiadomo, większe miasto to i o kłopoty nie trudno

co byście mi doradzili? od razu mówię że tak: na siłce nie trenuje, sportów ogólnie tez nie (no chyba że prace fizyczna na gospodarstwie nazwać sportem ;P )

zaciekawiła mnie krav maga, wydaje mi się najbardziej skuteczna do samoobrony
w mojej okolicy nie ma gdzie ćwiczyć (brak klubów itd, co najwyżej z kumplem byśmy mogli sobie we dwóch trenować czasem)
chodzi mi o coś co mogę się nauczyć samemu (ew. we dwóch jak wcześniej wspomniałem)

krav maga będzie dobra, czy może coś innego, doradźcie mi co by było w mojej sytuacji najlepsze

Zmieniony przez - zbikowski w dniu 2009-07-22 14:01:01
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
https://www.sfd.pl/seryjni_mordercy_seks_zrod_wojenne-t283910.html

pkt 2

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33
fakt, tam nie szukałem.. , ok biore się za lekturę
dzięki za link
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siła

Następny temat

Podwójne mawashi geri

WHEY premium