SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ukazał się drugi numer "Sztuk walki"

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 96
Ukazał się drugi numer "Sztuk walki", a w nim. m.in.: materiał o 30-leciu aikido w Polsce, o wizycie w Warszawie sensei'a Katsuyuki Shimamoto shihana z Osaki, posiadającego 7 dan, mającego za sobą ponad 50 lat treningów, w tym kilka lat pod okiem samego twórcy aikido, O'sensei Morihei Ueshiba, druga część wywiadu z Eyalem Yanilowem, szefem International Krav Maga Federation, o filipińskiej sztuce walki - modern arnis, o Ashihara Karate, o taekwondo jako sztuce walki i sporcie olimpijskim, o starcie braci Linke w Mistrzostwach Świata w Grappling Ju-Jitsu federacji International Sport Ju-Jitsu Association (ISJA), wywiad z Roberto Atallą, posiadaczem czarnego pasa w bjj, 3-krotnym mistrzem świata w bjj, kącik techniczny - Roberto Atalla prezentuje przetoczenie z gardy motyla i przetoczenie z półgardy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 282
całkiem całikiem ten magazyn...jak narazie mały nakład , ale jakoś dostałem :)
a kiedy będzie trzeci numer??

...::: It's all about TKD :::...

http://www.tkd.szczecin.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
fajne nawet pismo, jak dla mnie trochę za dużo o SW, o których istnieniu nie miałem pojęcia no i te przetoczenia jak dla mnie trochę źle objaśnione, zdjęcia nie takie jak trzeba, a może mi się tylko wydaje bo zmęczony byłem

ogólnie ok pismo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 96
Nastepny numer ukaze sie pod koniec kwietnia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mecz Muay Thai Olsztyn

Następny temat

W czwartek walka Morrisona?!

WHEY premium