SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

kreatyna+mass XXL

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1
witam wszystkich! cwicze juz 2 miechy..wczesniej tez cwiczylemtylko mialem spora przerwe.. kupilem kreatyne(Activita Creatine Powder-chyba 440g bo zgubilem opakowanie :P) i Mass XXL(2000g) i do tego mam jeszcze troche Dextrosy(500g)...jesli mozecie mi jakos w miare dobrze doradzic jak brac/jak mieszac i w ogole to bd bardzo wdzieczny..pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
no to standardowo lecim:

dieta?

uważasz że potrafisz juz zrobić użytek z kredki?

wiesz po co gainer jest?

i po *** tak dextroza?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29694
masz zwykłe mono wiec

DT
5na czczo
5g przed treningiem

DNT
jw.

Dextro WY***
Gainerem uzupełniaj braki w diecie

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1
dextroze dostalem w prezencie heh.. mozecie troche jasniej...bo nie jestem obeznany w tych skrotach typu DT :/ Konkretnie kiedy kreatyna kiedy mega..czy razem czy osobno
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27778
DT - dzien trenignowy

DNT - dzien bez trenignu

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 22471 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101363
uloz diete

pozniej baw sie w krete

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 401 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4212
czy to prawda ze przy cyklu kreatynowym ani 1 piwka? :D

Without rules, we are nothing but savages.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6133
nie no musi być raz na tydzień stary jakis melanzyk zwlaszcza na cyklu

każdy rozstęp to postęp

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co najlepiej brac

Następny temat

Białko serwatkowe

electro
Polecane artykuły