witam wszystkich! cwicze juz 2 miechy..wczesniej tez cwiczylemtylko mialem spora przerwe.. kupilem kreatyne(Activita Creatine Powder-chyba 440g bo zgubilem opakowanie :P) i Mass XXL(2000g) i do tego mam jeszcze troche Dextrosy(500g)...jesli mozecie mi jakos w miare dobrze doradzic jak brac/jak mieszac i w ogole to bd bardzo wdzieczny..pozdro
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
no to standardowo lecim:
dieta?
uważasz że potrafisz juz zrobić użytek z kredki?
wiesz po co gainer jest?
i po *** tak dextroza?
dieta?
uważasz że potrafisz juz zrobić użytek z kredki?
wiesz po co gainer jest?
i po *** tak dextroza?
...
masz zwykłe mono wiec
DT
5na czczo
5g przed treningiem
DNT
jw.
Dextro WY***
Gainerem uzupełniaj braki w diecie
DT
5na czczo
5g przed treningiem
DNT
jw.
Dextro WY***
Gainerem uzupełniaj braki w diecie

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...
...
dextroze dostalem w prezencie heh.. mozecie troche jasniej...bo nie jestem obeznany w tych skrotach typu DT :/ Konkretnie kiedy kreatyna kiedy mega..czy razem czy osobno 

...
DT - dzien trenignowy
DNT - dzien bez trenignu

DNT - dzien bez trenignu

Scio me nihil scire. - Sokrates
We will never die, because we are UNITED !
...
uloz diete
pozniej baw sie w krete
pozniej baw sie w krete

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf
...
czy to prawda ze przy cyklu kreatynowym ani 1 piwka? :D
Without rules, we are nothing but savages.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz
