Szacuny
8
Napisanych postów
691
Wiek
37 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
16318
nie o to chodzi ze to poczatek, nie musisz mi mowic o diecie duzo spalaczy juz bralem, clenbuticanle,venomy,AMP'd itp. chodzi mi co teraz godne polecenia ;d
mysle o polaczeniu 2x hydroxycut'a + wather tighta?
Zmieniony przez - BooS555 w dniu 2008-04-13 22:03:00
Szacuny
8
Napisanych postów
691
Wiek
37 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
16318
Po veniomie z poczatku ladnie klepal pozniej dorzucilem soecial tactics i lean dream spalo sie spoko tylko posciel cala mokra;)
Obecnie planuje tak water tighta/h2o lean nie wiem jeszcze ktory..
A ze spalaczy albo wezme tego hydroxycuta lipo-6 lub tight hardcore do tego planuje dorzucic tribulsa mysle o T-Bomb II.
Szacuny
1396
Napisanych postów
35562
Wiek
43 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
150829
Tribulus polecam precision stack. Ze spalaczy venom, levek, scorch - to klasyki, ale zerknij na Atro-Phex. Z gory mowie - nie bralem, nie probowalem, ale mam oko i ze skladu nieraz potrafie wyczytac wiecej niz wrozka z ręki.
Rzadko mi sie zdaza polecac cos czego nie bralem, ale ten skladowo jest kozak.
Jak cos zagadaj na priv to dam Ci adresy gdzie masz opisy.