SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan na cały sezon ! Pomocy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1108

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
Witam wszystkich !

No i zaczął sie nowy sezon - przynajmniej dla mnie, moim celem jest dojscie do 90 kg masy do kwietnia - potem bede robił wycinke ! Obecnie waże 80 kg - troche schudłem na wakacjach :P !

Mysle o czyms takim:

najpierw mono 500 g + dextro juice + ZMA jakieś 7 tyg

potem z 2 tyg. przerwy

cell pump 665 g + ZMA jakieś 6 tyg !

ze 3-4 tyg. przerwy
i crevolution + TCM + ZMA !!

I co dalej ? Nie pisze o odżywach typu gainer czy białko bo to bedzie stosowane według braków w diecie ! Jedynie szukam pomocy co y tu mienić a szczególnie dołożyć !

Z góry dzięki za pomoc !

Sklep.Sfd.Pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27817
500g to za duzo
odstepy miedzy cyklami powinny byc dluzsze
3 cykle do kwietnia to wystarczy w zupelnosci

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
cięzko mi bedzie tylko na 3 cyklach zrobic prawie 10 kg masy chyba - nie zależy mi zeby bardzo sie zalać tłuszczem !

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
W ogóle będzie Ci ciężko zrobic przez ten czas 1 kg.Jak się bardzo postarasz to zrobisz,ale na wycince ze3 kg zejdą jak nic.Szybką masz przemianę materii?

Co do cyklów kreatynowych to mono pierwsze za długo jak na mój gust.Skróc to do góra 5 tygodni. Potem 4 tygodnie co najmniej przerwy i wjeżdżasz na CP (najlepiej byłoby miec dwie małe puszki,a nie jedną dużą, bo to troszkę zxa mało). W trzecim cyklu pokusiłbym się o coś fajniejszego niż Crevolution - postaraj się uzbierac kwit i mega cykl z dwóch puszek XPand

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
hmmmm skoro tak ci zalezy na takiej masie to mozesz walnac 2x xp lub no-xplode + cel mass
wszystko zalezne od funduszy !

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
tak wiem że zejdzie mi na wycinke jestem przygotowany nawet żeby zejsc do 85 kg ale na naprawde dobrej definicji !

Co do supli to chyba faktycznie w tym 3 cyklu pokusze sie o 2x x pand !!

Sklep.Sfd.Pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NO-CRE-X3

Następny temat

stare odzywki ;]

WHEY premium