SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

forma na lato - spalacze

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1167 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40239
Witam wszystkich. Chcę kupić jakiś spalacz,a by wspomóc spalanie tkanki tłuszczowej + bieganie. Przeglądałem oferty sklepu sfd i nie wiem czy wybrać:
2xClebutical Nutrabolics
czy
Thermo Crush Met-rx + Clebutical Nutrabolics.
W grę wewntualnie wchodzi Thermo Speed Extreme + Scorch, bądź mix powyższych supli.
Chcę kupić raczej lajtowe spalacze i spalacze zawierające substancje które nie pogorszą stan mojego zdrowia np. Sida cordifolia-efka odpadają. JEŻELI GDZIEŚ SIĘ MYLĘ PROSZĘ O WYROZUMIAŁOŚĆ I SPROSTOWANIE, BO TO MOJA PIERWSZA PRZYGODA ZE SPALACZAMI.

WESOŁYCH ŚWIĄT

Zmieniony przez - JABOLSON w dniu 2008-03-22 14:49:15

Jedna chwila może zmienić twoje życie.
Śpiewa z nami cały kraj, je**ć, ja**ć ITI!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1167 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40239
up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6270
wziolbym na twoim miejscu TSE i Scorcha ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
może jeszcze ktoś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32196
jesli chcesz cos mocnego to Schorch czy jak to się tam piszę :D

Ja od wtorku będę testował Clenburexin nie dużo zapłacisz a niektórzy sobie go chwalą ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 384 Napisanych postów 8845 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 88077
"jesli chcesz cos mocnego to Schorch czy jak to się tam piszę :D "
a skad wiesz ze jest mocny jak nawet nie wiesz jak sie to pisze???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1420 Napisanych postów 35562 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 150829
scorch jest rozwiazaniem optymalnym. jest skutecznym spalaczem, ale dosc bezpiecznym. nie slyszalem o sajdach po scorchu (w przeciwienstwie do venoma). zaczac mozesz od TSe - jako inicjacyjny spalacz - dobre rozwiązanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6998
mam pytanko o efke w tussi biore ją na rzeźbe z dwoma mocnymi kawami,dawki:rano 15mg efki i godzine przed treningiem 15mg i na treningu zgadza sie poce sie jak swinia ale w stanie spoczynku nie poce sie ani nie podskoczyla mi temperatura ciała.i stąd moje pytanie czy zwiększyc dawke??pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1066 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13736
tak bierz tyle az cię wysadzi na jakas satelitę. ;/

powaznie to mozesz troszke zwiekyszyc i bierz 3x dzienie zamiasr 2x a po mniej bedzie bezpieczniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6998
bo poce sie ale to ma działac jak termogenik czyli podniesc troche temperature ciała zeby spalac nawet spoczynkowo wiecej kalorii i myślałem nad dawkami:rano 15mg i godzine przed treningiem 30mg co wy na to??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywki Olmip

Następny temat

Masa - jakie suple?

Fruzelina