Witam! Mam prozbe zeby ktos kto sie zna podzielil podane nizej przeze mnie cwiczenia na 2 grupy, mam zamiar cwiczyc HST i w sumie mam 10 cwiczen wiem ze na 1 treningu to za duzo wiec chcialbym to podzielic na 2 czesci i cwiczyc naprzemiennie 3 x w tygodniu przeplatajac ABABABA itd. Cwiczenia:
-klata plasko
-klata skos
-barki ogolnie
-szrugsy
-przysiady
-MC
-podciaganie szeroko
-przyciaganie sztangi\elek w opadzie
-lydki wspiecia 3x 25 powtorzen
-przedramiona :)
-biceps
brzuch cwiczyl bede weiderem
Plis zeby rozpisac to tak zeby byly 2 treningi A i B, i uwzglednic ktore cwiczenia powinienem robic co trening a ktore moge co drugi. Nie chodzi mi o ilosc serii itp bo to juz wiem.
Z góry dzięki.
Zmieniony przez - Grzdyl w dniu 2008-04-10 16:37:49
-klata plasko
-klata skos
-barki ogolnie
-szrugsy
-przysiady
-MC
-podciaganie szeroko
-przyciaganie sztangi\elek w opadzie
-lydki wspiecia 3x 25 powtorzen
-przedramiona :)
-biceps
brzuch cwiczyl bede weiderem
Plis zeby rozpisac to tak zeby byly 2 treningi A i B, i uwzglednic ktore cwiczenia powinienem robic co trening a ktore moge co drugi. Nie chodzi mi o ilosc serii itp bo to juz wiem.
Z góry dzięki.
Zmieniony przez - Grzdyl w dniu 2008-04-10 16:37:49
Grzdyl
Krzysztof Piekarz