SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z treningu na silowni na trening w domu - czy to ma sens?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam takie pytanko, bo od wrzesnia do lutego cwiczylem na silowni no i jakies tam efekty byly, tzn efekty myslalem ze beda lepsze a w skali do 10, to efekt byl na 4. Od maraca zmienilem prace, do tego studia i nie mam czasu na silownie. Mam ogromna ochote wrocic na silke no ale nie ma na to mozliwosci i pomyslalem ze bede cwiczyl w domu, bez sprzetu. Poczytalem na necie o domowych cwiczonkach , glownie zalezy mi na klacie.
I stad moje pytanie : czy to ma sens? Czy moj organizm bedzie w ogole reagowal na trening bez obciazenia? (pare dni temu porobilem sobie pomki, rozne rodzaje no i zakwasy mam do dzis).
Wiadomo, ze efekty nie beda zbyt powalajace, o ile w ogole beda no ale silownia dawala mi duzo energii, jakos sie tak dobrze czulem, wiec chce dalej cwiczyc w okrojonej wersji ale mimo wszystko.
Jak myslicie ma to sens?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Trening z obciążeniem własnego ciała też zapewni Ci ładne parę kilo masy mięśniowej. Spokojnie fitnessową sylwetkę można dzięki temu osiągnąć. Musisz jednak pamiętać, że ważna jest dieta i to dzięki niej dostarczasz nadmiar energii by zbudować mięśnie. Możesz zasięgnąć planów z tematów podwieszonych, jeżeli Masz już trochę siły to zamień ćwiczenia na trudniejsze warianty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1097
Skoro cwiczyles od wrzesnia dolutego na silce to niesadze zeby to bylo tak dlugo. Zreszta od lutego do kwietnia jest dwa miechy wiec no. Smialo cwicz sobie w domu, domowe cwiczenia mozna naprawde fajnie urozmaicic i efekty sa tez ciekawe. No ale tak jak kolega wyzej napisal - DIETA musi byc.

Jakub

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
zawsze jest sens ćwiczyć.
Oczywiscie jak sam już zdajesz sobie z tego sprawę, efektów jak na silce nie osiągniesz ale jakieś efekty zawsze będą.
No i lepsze to niż siedzenie przed kompem resztę wolnego czasu

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening domowy

Następny temat

Plan treningowy(domatora)- do oceny

WHEY premium