SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to ma sens?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 195
Siema, od dwóch miesięcy coś mnie natchęło aby na lato się pokazać w formie i codziennie rano robię: 250 brzuszków; 100 pompek; 100 przysiadów i rozciąganie. Są na brzuszku i rączkach pierwsze efekty. Robię to na czczo i tu moje pytanie czy robiąc to na czczo o 5 a potem jedząc śniadanie o 7 nie szkodzę sobie? I czy szkodzi mi kawa bez cukru na czczo? Z góry dzięki za odp ;D
Dodam że po tym jestem pełen życia i zapału do nauki ;D pobudza mnie to skutecznie ;)

Zmieniony przez - volvoo w dniu 2010-03-26 12:44:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Trenowanie oczywiście ma sens, co do śniadania to musi składać się z węglowodanów i białka, najlepiej owsiane i jajka. Na noc zjedz sobie twaróg z oliwą z oliwek to jak się obudzisz to jeszcze aminokwasy będą krążyły we krwi. O kawie się nie wypowiem bo nie pije i się nie zastanawiam czy szkodzi.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystko co robisz ma jakiś sens, wszystko co sie dzieje w naszym życiu ma sens, nic nie dzieje sie bez przyczyny, a każde wydarzenie niesie za sobą kolejne wydarzenia, życie to nieustanna wymiana pomiędzy przycyzną a skutkiem, taki jest sens naszego istnienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 195
anubis84 a czy duża ilość otrębów do owsianki nie zaszkodzi? Bo lubie obfite posiłki a mogę sobie zrobić niskokaloryczną mega owsianke (300kcal) i jajecznice (200kcal- 2 żółtka i 4 białka + warzywa) a co do twarogu to jadam czasem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Możesz mieszać, dodać do tego jeszcze rodzynków, śniadanie po treningu zjedz dobre ale reszty posiłków już nie jedz obfitych staraj się jeść częściej a mniej.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 195
Zawsze licze się na 1800 kcal na dzień i jem dużo warzyw bo po prostu lubie a z diety słodycze pepsi i fastfoody to rok temu wyleciały ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Wiesz co, ale na pewno wiecej efektow dalby trening calego ciala.
Trening silowy ( anaerobowy ) nie spala tluszczu, a chyba o to ci chodzi. Lepiej juz na czczo robic aeroby, a trening silowy ( calego ciala! ) popoludniu.

Te 1800 kcal - ale zalezy ile wazysz/ Moze podasz chociaz podstawowa metryczke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 195
70 kg - 180 cm - leniwy na maxa prawie nic oprócz tych ćwiczeń ;) b. zdrowo się odżywiam bo schudłem niedawno 40kg i nie chce tego zaprzepaścić ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Do 2000 moglbys spokojnie podciagnac. Trening silowy 3x w tygodniu - nie na czczo. I do tego 1-2 x aeroby na tydzien i bedzie ok. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 195
Nie myślisz że na 2000 kcal mnie zaleje? Może jak bd cieplej to dojdzie do tego 2-3h roweru dziennie ew. jakaś piłka nożna z kumplami... Może polecasz jakieś suple na rzeźbę? Chyba że brak śmieciowego żarcia i pustych kalorii zapewni mi formę ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Z suplami daj narazie spokoj.
Jesli dobrze to rozegrasz z weglami to i wiecej cie nie zaleje. Wiec wegle na tym samym poziomie, a dodawaj powoli bialka i tluszczy , bo nie da sie ciagle trzymac jednej wagi w tym sporcie, albo tyjesz, albo chudniesz, chyba
Mozesz tez sprobowac diety low carb.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy! Spadek sił, katabolizm

Następny temat

Plan do oceny HST

WHEY premium