to może zanim zdjęcia trening do wglądu
1dzien ( klatka/biceps )
klatka :
1:wyciskanie sztangi ławka prosta (piramidalny)
2:wyciskanie sztagi na ławce skośnej ( piramidalny)
3:wiciskanie na maszynie siedząc przed siebie
kazde ćwiczenie 4 serie przedział 8-12 powt
biceps:
1:
uginanie ramion ze sztanga prostą stojąc 4x10
2:modlitewnik 4x10
3:naprzemienne uginanie ramion ze sztangielkami stojąc 4x10
II dzień treningowy (plecy, barki )
plecy :
1:podciąganie na drążku do klatki * najszerszy uchwyt, 4x12powt
2:wyciag : sciąganie drążka za kark - piramidalny
3:wyciąg : sciaganie drązka do klatki - piramidalny
4:wiosłowanie ze sztanga w opadzie nachwytem 4x10
barki :
1:wyciskanie sztangi stojąc naprzemiennie , od klatki- od karku po 8 powtr
2:wymachy ramion w bok ze sztangielkami
3: maszyna - tylne głowy barków
4: kaptury , naprzemiennie maszyna - sztanga
III dzien treningowy (nogi,triceps)
nogi:
1:przysiady ze sztanga 4x10
2:wypady ze sztangielkami 4x10
3: maszyna na dwógłowe \
4: łydki
triceps :
1:sciaganie drążka w staniu 4x10
2: maszyna - siedząc ,wyprosty na wyciągu
3: sztangielki zza głowy stojąc
that's all
Pozdro i czekam na zje**
