SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

biceps 2 razy w tygodniu to dobże?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 268
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1033 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18835
zalezy od intensywnosci treningow ;]

Moja poezja: http://www.sfd.pl/Tomik_poezjii_kulturystycznej_refluxxxa__-t372603.html

Nie samym chlebem żyje człowiek, ale i kurczakiem, który cenne białko zawiera !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2111
Mięśnie regenerują się stosunkowo szybko i spokojnie możesz robić więcej niż raz w tygodniu (na przykład w HST robi się na każdym treningu- 3 razy tygodniu), tylko musisz pamiętać o zmniejszeniu ilości serii, żeby w tygodniu było w sumie tyle samo co robiłeś na jednym treningu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3517
Na pewno dobże
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
o dobre pytanie. moze ktos jeszcze sie wypowie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 486 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16559
dobrze

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 683 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24389
sam cwicze bici tric 2x w tygodniu od zawsze ;D i jest pieknie ;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Zanim odpowiem na pytanie spytam czy chodzisz do szkoły ?? i czy masz w niej ewentualnie język polski ??


a jeśli chcesz sobie wyszczegolnic bicka to dobrze tylko nie przesadzaj z iloscia serii.


pzdr
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2562 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33896
ja uważam że każdą partie powinno się trenować 2x tyg wyjątkiem prostowniki to raz brzuch przedramię codziennie lub c2d takie mam zdanie

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1565 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 27417
mógłby się wypowiedzieć ktoś, kto w tym sporcie siedzi na tyle długo by rozwinąć swoje przemyślenia??????
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak mniejsze partie mozna cwiczyc e2d wlasnie np jak przedramie, kaptur itp.



Jedi God:

12 serii tygodniowo na takie partie to max.

więc dzielisz sobie to na 2 siłownie i wychodzi ci po 6 serii na silowni w te 2 dni w tyg


JUZ WIESZ ?

Zmieniony przez - Anabolicco w dniu 2008-04-05 22:08:03
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na klate do oceny

Następny temat

Trening FBW ocena

electro
Polecane artykuły