SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TRENING prosze o przeczytanie i porawki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 997

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3343
Witam chcialbym sie dowiedziec czy to jest dobry trening mam 14 lat 170cm wzrosty i waze 53kg prosze o opinie i porawki

poniedzialek klata i triceps
1-wyciskanie sztangi w lezeniu na ławce poziomej 12,10,8,6
2-wyciskanie sztangi w lezeniu na ławce skośnej glawa w górze 12,10,8,6
3-wyciskanie sztngielki w siadzie zza głowy 3x12
4-rozpietki na maszynie 3x12
5-wyciskanie francuskie sztangi w lezeniu 10,9,8
6-prostowanie ramion na wyciogu stojac 12,10,8,6
7-prostowanie ramion na wycigu w plaszczyznie poziomej stojac 12,10,8,6

sroda plecy i biceps
1-uginanie ramion ze sztangielkami stojac podchwytem z supinacja nadgarstka 3x12
2-uginanie ramion ze sztanga stojac podchwytem 3x12
4-uginanie ramion ze sztanga na modlitewniku 3x12
5-sciaganie raczki wyciagu gornego w siadzie 12,10,8,6
6-podciganie konca sztangi w opadzie 12,10,8,6
7-przycogaie linki wyciagu dolnego w siadzie plaskim 12,10,8,6
8-sciganie drozka wycjagu gornego w siadzie szerokim 12,10,8,6

piatek ramiona i nogi i przedramie
1-prostowanie nog w siadzie 12,10,8,6
2-wypychanie ciezaru na suwnicy 12,10,8,6
3-uginanie nog w lezeniu 3x12
4-wspiecia na palcach w staniu 12,10,8,6
5-wypychanie ciezaru na maszynie palcami nog 12,10,8,6
6-wyciskanie sztngi zza glowu 3x12
7-unoszenie sztangilek bokiem w gore 3x12
8-podciaganie sztngi wzdluz tulowia 3x12
9-uginanie nadgarstkow podchwytem w siadzie 12,10,8,6
10-uginanie nadgarstkow nadchwytem w siadzie 12,10,8,6
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13688
nie jestes za młody ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3343
no nie wiem ale juz chodze 1miesiac i wszystko idzie dobrze
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63263 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787452
Nie masz w planie barków

Plan jest przeładowany

Staraj sie ćwiczyć najpierw dużepotem małe grupy

Jesteś po ACT???

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8
Trening wygląda na dobry.... ale czy się sprawdzi w praktyce, muszę to sprawdzić javascript: test('');
javascript: test('');javascript: test('');
javascript: test('');
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3343
tak wzmocnilem duzo parti miesniowych a juz chodze 1,5miesica teraz od nastepnego tyg chce robic ten trening

Zmieniony przez - Rusek26 w dniu 2008-04-06 11:10:44
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63263 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787452
Na 1,5 miesiąca zdecydowanie zbyt intensywny widzę ze faworyzujesz w planie klatkę i ramiona

Obetnij serie zwłaszcza z partii jak bic i tric po 8 serii to max

Poza tym powinieneś się zainteresować formą treningową full body a nie wskakiwac od razu na splita

pozdro
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tu mozana sprawdzic ile kto wyciska i sprawdzic czy to dobrze??:-)

Następny temat

FBW: Do oceny

Shoty
Polecane artykuły