Mam 15 lat, wzrost około 165, waga około 47 kg a więc bardzo mało, ostatnio starszy zrobił mi ławkę prosta i jeszcze zrobi modlitewnik.
Jutro wstawię moje zdjęcia. I chce przytyć. chciałbym żebyście mi pomogli ułożyć dietę. SPOKOJNIE. Wiem dużo takich postów. Ale tam zawsze jest napisane NISKO PROCENTOWE mleko. A ja chcę nabrać tłuszczyku żeby mi kości nie było widaćjavascript: test('
');
javascript: test('
');. I chce trochę mięśni nabrać. Mam nadzieję że mnie rozumieliście. Tak jak mówiłem jutro foty będą moje i mojej ławeczki.
Jutro wstawię moje zdjęcia. I chce przytyć. chciałbym żebyście mi pomogli ułożyć dietę. SPOKOJNIE. Wiem dużo takich postów. Ale tam zawsze jest napisane NISKO PROCENTOWE mleko. A ja chcę nabrać tłuszczyku żeby mi kości nie było widaćjavascript: test('
');
javascript: test('
');. I chce trochę mięśni nabrać. Mam nadzieję że mnie rozumieliście. Tak jak mówiłem jutro foty będą moje i mojej ławeczki.
Krzysztof Piekarz
');