Mam 188 cm wzrostu 88 wagi , 16 lat ( mowia zewygladam jak na 20javascript: test('
'); . mogłbym wziąść kreatyne do ćwiczeń aby poprawić mase mięsniową i siłe?
Zmieniony przez - tomik2 w dniu 2008-03-25 14:12:38
Zmieniony przez - tomik2 w dniu 2008-03-25 14:13:12
Zmieniony przez - tomik2 w dniu 2008-03-25 14:13:36
'); . mogłbym wziąść kreatyne do ćwiczeń aby poprawić mase mięsniową i siłe?
Zmieniony przez - tomik2 w dniu 2008-03-25 14:12:38
Zmieniony przez - tomik2 w dniu 2008-03-25 14:13:12
Zmieniony przez - tomik2 w dniu 2008-03-25 14:13:36
Krzysztof Piekarz