Poprzedni plan był całkowicie nieudany, więc zmieniam na FBW. Może stwierdzicie że troche tego za dużo, ale przy mniejszej ilości ćwiczeń wątpie czy będą jakiekolwiek różnice. Oto nowy plan FBW 2 zestawy (3 dni treningowe: wt, śr i pt):
SESJA A:
Klatka piersiowa:
- wyciskanie na ławce poziomej 5x15
- rozpietki na ławce poziomej 3x15
Barki:
- wyciskanie sztangielek w góre na stojąco 4x12
- unoszenie sztangielek na boki 4x12
Tricepsy:
- wyciskanie francuskie w siadzie oburącz 4x15
Plecy:
-
podciąganie na drążku nachwytem i obchwytem 2(3xMax)
- przenoszenie hantli za plecy na ławe poziomej 4x12
Nogi:
- przysiady 4x12
- wspięcia na palce 4x15
Bicepsy:
- uginanie ramion ze sztangielkami 4x15
- uginanie ramion ze sztangielkami nachwytem 4x15
Brzuch:
- brzuszki na ławce skośnej 5x20
- podnoszenie nóg 15cm nad ziemią i trzymanie przez max x4
Przedramiona:
- uginanie nadgarstków podchwytem 3x20
- skręcanie na boki 4x15
SESJA B:
Klatka piersiowa:
- przenoszenie hantli za plecy na ławe poziomej 4x12
- ekspander 4x15
Barki:
- unoszenie sztangielek wzdłuż tułowia 3x15
- unoszenie ramion w przód ze sztangielkami 4x10
Tricepsy:
- wyciskanie francuskie jednorącz 2X(3x15)
Plecy:
- podciąganie sztangielek w leżeniu na ławce 3x15
- wznosy barków 4x12
Nogi:
- przysiady 4x15
- wspięcia na palce 4x12
Bicepsy:
- uginanie ramion ze sztangielkami uchwyt młotkwowy 4x15
- uginanie ramion ze sztangielkami z supinacją 4x15
Brzuch:
- spinanie kolan 4x10
- unoszenie nóg w góre 4x10
Przedramiona:
- uginanie nadgarstków nachwytem 5x12
- skręcanie na boki 4x15