Witam!
Bedac na reduklcji nie interesowalem sie zbytnio weglami teraz przymierzam sie pomalu do masy planuje cykl i zastanawia mnie 1 rzecz. Jaka jest roznica w weglowodanach zawartcyh w carbo a jaka w geinerach? czy te w carbo sa szybciej wchalniane? Czy mozna porownac wegle z geinerow np do owsianki? Jak patrze na ich sklady to wie wiekszosci to dextroza itp czyli szybko wchlanialne wegle.
Bedac na reduklcji nie interesowalem sie zbytnio weglami teraz przymierzam sie pomalu do masy planuje cykl i zastanawia mnie 1 rzecz. Jaka jest roznica w weglowodanach zawartcyh w carbo a jaka w geinerach? czy te w carbo sa szybciej wchalniane? Czy mozna porownac wegle z geinerow np do owsianki? Jak patrze na ich sklady to wie wiekszosci to dextroza itp czyli szybko wchlanialne wegle.
Krzysztof Piekarz