SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dobry plan ćwiczeń?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6
Poniedziałek:
Klatka piersiowa:
- wyciskanie sztangi na lawce prostej 3 serie 12,10,8, powt.
- wyciskanie sztangi na lawce skosnej glowa w gore 3 serie 12,10, powt.
- wyciskanie hantli na lawce skosnej glowa w gore 3 serie po 10 powt.
Triceps:
-francuskie wyciskanie sztangi lezac do czola 3 serie 10,8,6, powt
-prostowanie ramienia ze sztangielka siedzac 3 serie po 8powt.

Wtorek:
Plecy:
- podciąganie na drążku 3 serie po max powt.
- podciaganie konca sztangi w opadzie 3 serie 12,10,8, powt.
- podciaganie sztangielki w opadzie tulowia 3 serie 10-8 powt.
- martwy ciąg ze sztanga 3 serie 12,10, powt.

Biceps:
- uginanie ramion ze sztanga stojac 3 serie 12-10 powt.
- uginanie ramion ze sztangielkami siedzac (uchwyt mlotkowy) 3 serie 12-10 powt.

Czwartek:
Barki:
- wyciskanie sztangi zaa karku 3 serie, 12,10,8, powt.
- podciąganie sztangi wzdluz tulowia stojac,3 serie 12-10 powt.
- unoszenie ramion ze sztangielkami w opadzie tulowia, 3 serie po 10 powt.

Kaptury:
- wznosy barkow tzw. ‘sztrugsy’ ze sztangielkami 3 serie po 8-10powt.


Piątek:
Uda:
- przysiady ze sztanga trzymana na barkach 3 serie ,12,10,8powt.
- wyprostny na maszynie siedzac 3 serie po 10powt.
- uginanie nog w lezeniu 3 serie po 10 powt.
Łydki:
- wspiecia na palce stojac ze sztanga na barkach 3 serie 15-20powt.
- wspiecia na palce siedząc 3 serie po 15-20 powt.
Oceniajcie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53932
Poniedziałek:
Klatka piersiowa:
- wyciskanie sztangi na lawce prostej 4 serie 12,10,8,6 powt.
- wyciskanie sztangi na lawce skosnej glowa w gore 4 serie 12,10,8,6 powt.
- rozpietki na lawce skosnej glowa w gore 3 serie po 10 powt.
Triceps:
-francuskie wyciskanie sztangi lezac do czola 4 serie 12,10,8,6, powt
-pompki na poręczach lub ściganie linki wyciągu 4 serie 12,10,10,8

Wtorek:
Plecy:
- podciąganie na drążku 3 serie po max powt.
- podciaganie konca sztangi w opadzie 3 serie 12,10,8, powt.
- podciaganie sztangielki w opadzie tulowia 3 serie 10-8 powt.
- martwy ciąg ze sztanga 3 serie 12,10,8 powt.

Biceps:
- uginanie ramion ze sztanga stojac 4 serie 12,10,10,8 powt.
- uginanie ramion ze sztangielkami siedzac (uchwyt mlotkowy) 4 serie 12-10 powt.

Czwartek:
Barki:
- wyciskanie sztangi zaa karku 3 serie, 12,10,8, powt.
- podciąganie sztangi wzdluz tulowia stojac,3 serie 12-10 powt.
- unoszenie ramion ze sztangielkami w opadzie tulowia, 3 serie po 10 powt.

Kaptury:
- wznosy barkow tzw. 'sztrugsy' ze sztangielkami 3 serie po 15-20


Piątek:
Uda:
- przysiady ze sztanga trzymana na barkach 4 serie ,12,10,8,6powt.
- wyprostny na maszynie siedzac 4 serie po 10powt.
- uginanie nog w lezeniu 3 serie po 10 powt.
Łydki:
- wspiecia na palce stojac ze sztanga na barkach 5 serie 15-20powt.

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6
ja mam 15 lat żeby nie byl za ciężki ten plan ćwiczeń
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53932
a staz podaj jak masz mniejszy niz 6 miechów to tam gdzie 4 serie zrób 3 a w bicu i tricu niech jedno cwiczenie bedzie miało 4 serie

Zmieniony przez - Helssing w dniu 2008-02-29 20:34:29

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6
Mam okolo 10 miesięcy
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53932
eeeeeee to jedziesz tak jak Ci poprawiłem

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6
dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53932
nie ma za co

"Miota nim jak szatan..."

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan treningowy pomoc

Następny temat

pytanie o pewną część klaty pomocy

electro
Polecane artykuły