. Robie HIIT od pol roku i lydki mi nie drgnely nawet na cm, a obwod ud zmniejszyl sie o 2cm w 3 miesiace, dopiero teraz gdy robie przysiady z duzym obciazeniem zaczely mi rosnac miesnie ud....
Nie sadze, by w tak krotkim czasie dochodzilo do rozbudowy miesni nog. Traktuj HIIT`a czysto w kategoriach użytkowych w spalaniu tluszczu i zwiekszaniu wydolnosci. Zawsze po pierwszych cwiczeniach, czuje sie leciutkie zakway, ale pozniej juz nie, mozna spokojnie robic trening nog nastepnego dnia
. Robie HIIT od pol roku i lydki mi nie drgnely nawet na cm, a obwod ud zmniejszyl sie o 2cm w 3 miesiace, dopiero teraz gdy robie przysiady z duzym obciazeniem zaczely mi rosnac miesnie ud.
. Robie HIIT od pol roku i lydki mi nie drgnely nawet na cm, a obwod ud zmniejszyl sie o 2cm w 3 miesiace, dopiero teraz gdy robie przysiady z duzym obciazeniem zaczely mi rosnac miesnie ud....
niemozliwe ze masz 79kg. Na moje oko to bylo by gdzies 73-74kg zwaz sie dobrze pozdrawiam
...
Wczoraj miałam jednak dzień przerwy.
Za to dzisiaj zaliczyłam HIITa w opcji 30/30 x 4,5 (w połowie piątego wysiadłam
) i przyznam, że uczucie jakie mnie nawiedziło po nim nie było zbyt przyjemne... Ale teraz czuję się świetnie.
I moja beznadziejna waga daje mi nadzieję, że ubyło mi kilograma. Ale zaopatrze sie w nową, żeby wiedzieć dokładnie, jakie mam ew. postępy. I żebyście nie móili, że źle się zważyłam
Za to dzisiaj zaliczyłam HIITa w opcji 30/30 x 4,5 (w połowie piątego wysiadłam
) i przyznam, że uczucie jakie mnie nawiedziło po nim nie było zbyt przyjemne... Ale teraz czuję się świetnie.
I moja beznadziejna waga daje mi nadzieję, że ubyło mi kilograma. Ale zaopatrze sie w nową, żeby wiedzieć dokładnie, jakie mam ew. postępy. I żebyście nie móili, że źle się zważyłam

Dobrze, jestem brzydka. Prawie tak jak ty. Tym bardziej apeluję do Twojego sumienia. Bierzmy ślub!
Przecież to nieludzkie mieszać w to jeszcze dwie niewinne osoby...
...
Może ważysz się na dywanie

...
Mój obecny trening domowy (poza hiitem) wygląda następująco:
1. Unoszenie nóg w zwisie na drążku
2. Brzuszki z obciążeniem
3. Unoszenie kolan w leżeniu płasko
4. Wyciskanie sztangielek
5. Uginanie ramienia ze sztangielką w siadzie-w podporze o kolano
6. Wyciskanie francuskie sztangielki jednorącz w siadzie
7. Rozpiętki ze sztangielkami w leżeniu na ławce poziomej
8. Przenoszenie sztangielki w leżeniu na ławce poziomej
9. Wiosłowanie sztangielki w opadzie
10. Pompki
11. Przysiady wykroczne z obciążeniem (pierw 20 na jedną nogę, potem 20 na drugą nogę)
12. Wysoki step ze sztangielkami (wykonywany j.w.)
13. Wspięcia na palcach jednonóż (j.w.)
Do tej pory robiłam 2 serie po 20 powtórzeń każdego ćwiczenia.
Teraz chcę dorzucić jedną serię, ale pierw proszę o uwagi dotyczące tego treningu
Ponieważ większość ćwiczeń wykonuję ze sztangielkami regulowanymi, a czasem brak mi czasu na zmianę obciążenia (30 sek. przerwy to niewiele), powrzucałam kilka ćwiczeń (pompki, na biceps, triceps), które dają mi więcej czasu.
Pompki wykonuję tak, jak nauczono mnie na karate: blisko ciała i na pięściach.
Jeśli to wszystko się kupy nie trzyma, to proszę o poprawki
qkamil z tym dywanem to przesadziłeś
Zmieniony przez - kaniola w dniu 2008-03-04 17:41:01
1. Unoszenie nóg w zwisie na drążku
2. Brzuszki z obciążeniem
3. Unoszenie kolan w leżeniu płasko
4. Wyciskanie sztangielek
5. Uginanie ramienia ze sztangielką w siadzie-w podporze o kolano
6. Wyciskanie francuskie sztangielki jednorącz w siadzie
7. Rozpiętki ze sztangielkami w leżeniu na ławce poziomej
8. Przenoszenie sztangielki w leżeniu na ławce poziomej
9. Wiosłowanie sztangielki w opadzie
10. Pompki
11. Przysiady wykroczne z obciążeniem (pierw 20 na jedną nogę, potem 20 na drugą nogę)
12. Wysoki step ze sztangielkami (wykonywany j.w.)
13. Wspięcia na palcach jednonóż (j.w.)
Do tej pory robiłam 2 serie po 20 powtórzeń każdego ćwiczenia.
Teraz chcę dorzucić jedną serię, ale pierw proszę o uwagi dotyczące tego treningu
Ponieważ większość ćwiczeń wykonuję ze sztangielkami regulowanymi, a czasem brak mi czasu na zmianę obciążenia (30 sek. przerwy to niewiele), powrzucałam kilka ćwiczeń (pompki, na biceps, triceps), które dają mi więcej czasu.
Pompki wykonuję tak, jak nauczono mnie na karate: blisko ciała i na pięściach.
Jeśli to wszystko się kupy nie trzyma, to proszę o poprawki
qkamil z tym dywanem to przesadziłeś
Zmieniony przez - kaniola w dniu 2008-03-04 17:41:01
Dobrze, jestem brzydka. Prawie tak jak ty. Tym bardziej apeluję do Twojego sumienia. Bierzmy ślub!
Przecież to nieludzkie mieszać w to jeszcze dwie niewinne osoby...
...
1. Unoszenie nóg w zwisie na drążku
2. Brzuszki z obciążeniem
3. Unoszenie kolan w leżeniu płasko
4. Wyciskanie sztangielek
5. Uginanie ramienia ze sztangielką w siadzie-w podporze o kolano
6. Wyciskanie francuskie sztangielki jednorącz w siadzie
7. Rozpiętki ze sztangielkami w leżeniu na ławce poziomej
8. Przenoszenie sztangielki w leżeniu na ławce poziomej
9. Wiosłowanie sztangielki w opadzie
10. Pompki
11. Przysiady wykroczne z obciążeniem (pierw 20 na jedną nogę, potem 20 na drugą nogę)
12. Wysoki step ze sztangielkami (wykonywany j.w.)
13. Wspięcia na palcach jednonóż (j.w.)
Moze kolejnosc poprzestawiac?
barki zrob unoszenie bokiem, a do klatki dodaj skos wyciskanie sztangielek przed rozpietkami i mysle, ze pompki tez powinny sie znalezc po klatce a przed seria na triceps, pozniej przenoszenie i plecy i pozniej biceps
2. Brzuszki z obciążeniem
3. Unoszenie kolan w leżeniu płasko
4. Wyciskanie sztangielek
5. Uginanie ramienia ze sztangielką w siadzie-w podporze o kolano
6. Wyciskanie francuskie sztangielki jednorącz w siadzie
7. Rozpiętki ze sztangielkami w leżeniu na ławce poziomej
8. Przenoszenie sztangielki w leżeniu na ławce poziomej
9. Wiosłowanie sztangielki w opadzie
10. Pompki
11. Przysiady wykroczne z obciążeniem (pierw 20 na jedną nogę, potem 20 na drugą nogę)
12. Wysoki step ze sztangielkami (wykonywany j.w.)
13. Wspięcia na palcach jednonóż (j.w.)
Moze kolejnosc poprzestawiac?
barki zrob unoszenie bokiem, a do klatki dodaj skos wyciskanie sztangielek przed rozpietkami i mysle, ze pompki tez powinny sie znalezc po klatce a przed seria na triceps, pozniej przenoszenie i plecy i pozniej biceps
...
Czyli:
1. Unoszenie nóg w zwisie na drążku
2. Brzuszki z obciążeniem
3. Unoszenie kolan w leżeniu płasko
4. Wyciskanie sztangielek
5. Unoszenie sztangielek bokiem w górę
6. Wyciskanie sztangielek skośne
7. Rozpiętki ze sztangielkami w leżeniu na ławce poziomej
8. Pompki
9. Wyciskanie francuskie sztangielki jednorącz w siadzie
10. Wiosłowanie sztangielki w opadzie
11. Przenoszenie sztangielki w leżeniu na ławce poziomej
12. Uginanie ramienia ze sztangielką w siadzie-w podporze o kolano
13. Przysiady wykroczne z obciążeniem
14. Wysoki step ze sztangielkami
15. Wspięcia na palcach jednonóż
Zmieniony przez - kaniola w dniu 2008-03-04 20:08:23
1. Unoszenie nóg w zwisie na drążku
2. Brzuszki z obciążeniem
3. Unoszenie kolan w leżeniu płasko
4. Wyciskanie sztangielek
5. Unoszenie sztangielek bokiem w górę
6. Wyciskanie sztangielek skośne
7. Rozpiętki ze sztangielkami w leżeniu na ławce poziomej
8. Pompki
9. Wyciskanie francuskie sztangielki jednorącz w siadzie
10. Wiosłowanie sztangielki w opadzie
11. Przenoszenie sztangielki w leżeniu na ławce poziomej
12. Uginanie ramienia ze sztangielką w siadzie-w podporze o kolano
13. Przysiady wykroczne z obciążeniem
14. Wysoki step ze sztangielkami
15. Wspięcia na palcach jednonóż
Zmieniony przez - kaniola w dniu 2008-03-04 20:08:23
Dobrze, jestem brzydka. Prawie tak jak ty. Tym bardziej apeluję do Twojego sumienia. Bierzmy ślub!
Przecież to nieludzkie mieszać w to jeszcze dwie niewinne osoby...
...
wlasnie tak sobie z tym przenoszeniemsztangielki mysle, bo to jest rowniez cwiczenie na klatke
, tak po rowno plecy i klatka, moze zamiast niego bedziesz w stanie zrobic podciaganie na drazu szerokim chwytem. Masz drazek, podstawiasz sobie krzeslo, zwisasz na drazku nogi zgiete stopami opierasz na krzesle i tak odejmujac sobie ciezaru podciagasz sie do brody i starasz jak najwolniej w dol spuszczac, by ten negatywny ruch robic jak najstaranniej, bo w gore nie jestesmy same w stanie. To cwiczenie bedzie tylko na plecy bez ponownego angazowania klatki. zrob po wioslowaniu sztangielka, jak sie zdecydujesz
.
, tak po rowno plecy i klatka, moze zamiast niego bedziesz w stanie zrobic podciaganie na drazu szerokim chwytem. Masz drazek, podstawiasz sobie krzeslo, zwisasz na drazku nogi zgiete stopami opierasz na krzesle i tak odejmujac sobie ciezaru podciagasz sie do brody i starasz jak najwolniej w dol spuszczac, by ten negatywny ruch robic jak najstaranniej, bo w gore nie jestesmy same w stanie. To cwiczenie bedzie tylko na plecy bez ponownego angazowania klatki. zrob po wioslowaniu sztangielka, jak sie zdecydujesz
.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!