SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kaniola/BLOG- redukcja, a nie odchudzanie :D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to jest bardzo duzo, jak znajde porownanie to ci pokarze, ale majac 5cm mniej niz ja masz 3kg wiecej LBM niz ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 707 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17214
No więc jak zrzucę to co zamierzam zrzucić, to będę umięśniona
Albo okaże się, że te pomiary były błędne... ehhh...

Aaa, i ja mam gruby/mocny kościec też

Zmieniony przez - kaniola w dniu 2008-02-24 18:40:01

Dobrze, jestem brzydka. Prawie tak jak ty. Tym bardziej apeluję do Twojego sumienia. Bierzmy ślub!
Przecież to nieludzkie mieszać w to jeszcze dwie niewinne osoby...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
O tak o 5kg wiecej miesnia niz ta pani, o ile wierzyc danym 157cm/49kg/8%




Daj jakas fotke swojej figury, jak mozesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Kaniola, marsz do lekarza pierwszego kontaktu - bez problemu dostaniesz skierowanie na badanie hormonu tarczycy, jesli poprosisz

Poza tym, słuchaj...
Ja poziom hormonu tarczycy na pewno mam w porządku, a pocę się bardzo intensywnie (taka moja "uroda") i również mam suchą skórę.
2 lata temu, gdy nic jeszcze nie ćwiczyłam miałam puls spoczynkowy 80-90 przy bardzo niskim cieśnieniu krwi !
Aktualnie mój puls wynosi 50 w czasie spoczynku

Pozdrawiam!

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 762
Odnoście nadczynności - z racji, że powoli robię się specjalistką w tej dziedzinie - niestety ..- coś napiszę.
Tycie może także występować przy nadczynności także - mam znajomą, która ma TSH bliskie zera ...- a cierpi na otyłość ... Lekarze stwierdzili u niej nadczynność tarczycy. Nie u każdego występują wszystkie objawy, dlatego też ciężko jest wykryć choroby związane z tarczycą ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 707 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17214
Obliques- LOL! Ale ona ma 10 cm mniej i może ma cienkie kostki
No, ok, lekka przesada, ale nie moja wina, że toto mi tak policzyło. Ja tylko pomierzyłam, tam, gdzie miałam pomierzyć

No, do lekarza i tak pójdę, pobadam się i będę pewna, czy to normalne, czy nie. I dam znać oczywiście. A spoczynkowo mam cos kolo 60 obecnie.

Tak, czy inaczej lecę potrenować, żeby jak najprędzej wyglądać tak, jak ta pani na zdjęciu

Postaram się wrzucić jakieś zdjęcia, ale wiadomo, tłuszczu jest tak dużo, że sie wstydzę...
Ale w sumie co mi tam...

Noelionka - liczyłam, że się wypowiesz Dziękuję, to dość ważna informacja dla mnie.

Zmieniony przez - kaniola w dniu 2008-02-24 19:20:18

Dobrze, jestem brzydka. Prawie tak jak ty. Tym bardziej apeluję do Twojego sumienia. Bierzmy ślub!
Przecież to nieludzkie mieszać w to jeszcze dwie niewinne osoby...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 762
Kaniola - odkąd się dowiedziałam o chorobie - przeczytałam wszystkie książki jakie ma moja siostra odnośnie tarczycy.

Dobrze jest rozumieć, z czym się ma do czynienia ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
he he, nie te wymiary napisalam, ale to by mniej wiecej odpowiadalo
Nie przejmuje sie zdjeciami, kazdy sie wstydzi, bo to zawsze jakos glupio niezaleznie od wszytskiego. A dziewczyny podaja zdjecia, a co tam..., tak na prawde to zadna tu nie jest "gruba", tylko kanony urody sa nie do konca naturalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 707 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17214
Jutro rano zrobię jakieś zdjęcia i wrzucę.

Nie wiedziałam, że to możliwe przy takim wzroście i wyglądzie mieć tylko 49kg...

Dobrze, jestem brzydka. Prawie tak jak ty. Tym bardziej apeluję do Twojego sumienia. Bierzmy ślub!
Przecież to nieludzkie mieszać w to jeszcze dwie niewinne osoby...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to przeciez 10cm mniej. Wlasciwie to jakos tak wychodzi mniej wiecej 1cm=1kg. A ludzie tak roznie maja, ze nie wiesz. Jak laska o 2 cm wyzsza niz ja pisze ze ma 55kg to sie zastanawiam jak wyglada. Najczesciej w nogach sa tak chude, ze maja przeswit na calej linii
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wlasny trening

Następny temat

Ocena treningu

WHEY premium