SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Plan treningowy split - ocena

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6594
Aktualnie kończy mi się przerwa od treningu. Wcześniej przez 7 tygodni robiłem FBW. Teraz chcę znowu powrócić do splita. Daję trening do oceny, powtórzenia 6-12, w partiach jak łydki i przedramiona od 20 wzwyż.

Środa:
Barki:
Wycisaknie na barki - 3x (ilośc serii)
Unoszenie sztangielek bokiem - 3x
Unoszenie przodem - 3x
Unoszenie w opadzie - x3
Podciąganie sztangi do brody - 3x
Szrugsy - 3x
Przedramiona:
Unoszenie sztangi nachwytem - 3x
Unoszenie sztangi podchwytem - 3x
Brzuch:
Twister - 3x
Brzuszki - 3x

Czwartek:
Nogi:
Przysiady - 3x
Prostowanie nóg na maszynie - 3x
Uginanie nóg na maszynie (na tylną część ud) - 3x
Odwodzenie nóg - 3x
Wspięcia - 3x

Piątek:
Klatka:
Wyciskanie na płaskiej - 3x
Rozpiętki - 3x
Przenoszenie hantla za głowę w leżeniu - 3x
Ściąganie linek wyciągu przed klatką - 3x
Triceps:
Wyciskanie francuskie - 3x
Ściąganie linki wyciągu - 3x
Przedramiona:
Unoszenie sztangi nachwytem - 3x
Unoszenie sztangi podchwytem - 3x
Brzuch:
Brzuszki na maszynie - 3x
Brzuszki zwykłe - 3x

Niedziela:
Plecy:
Przyciąganie drążka do klatki z góry - 3x
Przyciąganie drążka do klatki w stylu ergometru - 3x
Wiosłowanie hantlą - 3x
Biceps:
Modlitewnik - maszyna - 3x
Unoszenie młotkowe - 3x
Przedramiona:
Unoszenie sztangi nachwytem - 3x
Unoszenie sztangi podchwytem - 3x
Brzuch:
Brzuszki zwykłe - 3x
Brzuszki na maszynie - 3x

Proszę o ocenę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53932
Środa:
Barki:
Wycisaknie na barki - 4x (ilośc serii)
Unoszenie sztangielek bokiem - 3x
Podciąganie sztangi do brody - 3x
Szrugsy - 4-5x
Przedramiona:
Unoszenie sztangi nachwytem - 3x
Unoszenie sztangi podchwytem - 3x
Brzuch:
Twister - 3x
Brzuszki - 3x

Czwartek:
Nogi:
Przysiady - 4x
Prostowanie nóg na maszynie - 3x
Uginanie nóg na maszynie (na tylną część ud) - 3x
Odwodzenie nóg - 3x
Wspięcia - 4x

Piątek:
Klatka:
Wyciskanie na płaskiej - 4x
Rozpiętki - 3x
Przenoszenie hantla za głowę w leżeniu lub wycisk na skosie - 3x
Ściąganie linek wyciągu przed klatką - 3x
Triceps:
Wyciskanie francuskie - 3x
Ściąganie linki wyciągu - 3x
pompki na poręczach 3x MAX powt.
Brzuch:
Brzuszki na maszynie - 3x
Brzuszki zwykłe - 3x
Niedziela:
Plecy:
Martwy ciąg 3x
Przyciąganie drążka do klatki z góry - 3x
podciąganie na drązku 3x MAX lub sciąganie drązka za głową
Wiosłowanie hantlą - 3x
Biceps:
uginanie ramion ze sztangą 3-4x
Modlitewnik - maszyna lub o kolano - 3x
Unoszenie młotkowe - 3x
Przedramiona:
Unoszenie sztangi nachwytem - 3x
Unoszenie sztangi podchwytem - 3x
Brzuch:
Brzuszki zwykłe - 3x
Brzuszki na maszynie - 3x


Mała poprawka

Zmieniony przez - Helssing w dniu 2008-02-23 21:07:05

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6594
Dzięki ;)
A czy mógłbym zamienić z pompek na poręczy na francuskie wyciskanie - 4x i ściąganie linki - 4x?
Czy podobnie mogę zrobić z plecami (usunąć martwy i dodać po jednych powtórzeniach do każdego ćwiczenia?) Wiem, że akurat martwy jest dobrym ćwiczeniem, ale jeszcze chce sobie dać na nie trochę czasu...
Czy napewno 4x klata i przysiady są OK? Zawsze robiłem po 3x i miałem dość... ;D
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53932
to chyba ze miałes dosc to po 3x a co do tych ćwiczen których nie chcesz....lepiej robic inne niz te same wiecej serii.
Jesli urozmaicasz ćwiczenia atakujesz mięsnia pod innym kątem itp.

Zmieniony przez - Helssing w dniu 2008-02-23 21:19:26

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13688
ja bym dał tak
Biceps:
uginanie ramion ze sztangą 4 s po 15 powt
Unoszenie młotkowe - 4 s x 15 powt
czas między seriami na bicka 1 min

Zmieniony przez - zabisko w dniu 2008-02-23 21:23:10
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6594
A jeszcze małe pytanko: co z tylnymi aktonami barów? Przy przyciąganiu do brody pracują dosyć kiepsko - bardziej działa na przednie i boczne.
Co do bica - zawsze robiłem tak:
Modlitewnik na maszynie - 3x
Unoszenie sztangielki zwykłe - 3x
Młotkowe - 3x

zamiennie z:
Modlitewnik - 4x
Unoszenie zwykłe - 4x
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53932
co do barków to unoszenie ramion w opadzie bedzie na tylny akton

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6594
Pytałem, bo w poprawce tego ćwiczenia nie było ;) Dzięki za pomoc.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53932
a to sorki za pomyłke

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13688
Co do bica - zawsze robiłem tak:
w końcu trzeba coś zmienić
zrób tak jak ci napisałem a będziesz zadowolony .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6594
Mały offtop - moglibyście zerknąć, bo temat nie cieszy się powodzeniem ;)
https://www.sfd.pl/Tutaj_poprawisz_swoja_DIETE-t344994-s6699.html#eot 
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mam problem

Następny temat

Plan - początkujący, siła

electro
Polecane artykuły