SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mam problem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 612
witam :P mam pare pytan nie dawno zakonczyłem 6 tygodniowy trening odpoczołem około tydzieni i wznowiłem trening ale nie wiem co sie dzieje mam straszne problemy mianowicie nie potrafie sie zmotywowac zeby zaczac cwiczyc a jak juz zaczne to odrazu mi się nie chce ??? niewiem co jest grane wyglada mi to na przetrenowanie lub jakiś inny powód właśnie niewiem jaki wykluczał bym brak weglowodanów bo z tym raczej nie miałem problemów :PP mam równiez problemy z doborem cięzaru wiec jak by ktos mółpodać jakiś link chodzi mi o proste matematyczne obliczenie lub coś
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
moze zrób tydzień odpoczynku jeszcze albo bardzo bardzo lekki trening...moze pomoze a co do obciązenia to zacznij od mniejszych bo pewnie chcesz od razu wiecej miec na sztandze

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
BODZIOO89
znajdź powód chodzenia na silke i go odśwież ,
np kolega cię namówił to z nim pogadaj o siłowni itp ...../
powinno cie to podbudować /

Zmieniony przez - zabisko w dniu 2008-02-23 21:17:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 612
dzieki a moze mi ktoś mniej wiecej powiedziedz ile mam nakładać na sztange jesli robie np.3 x 12 a mój max 1 powt to 74 kg????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
a na co ćwiczysz ???
massa ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
zobacz czy podniesiesz koło 40 kg 12 razy...jesli to podniesiesz technicznie to zacznij od tylu kg

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
nakładaj tyle żeby dac rade podnieść np 10 raz /
ja wyciskam 110 a na serie biore 85 kg x 10
więc widzisz jaka przepaść .

podniesienia zależą od danego treningu np masa siła rzeźba

Zmieniony przez - zabisko w dniu 2008-02-23 21:25:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 612
no 50 kg mam troszke ciezko 3 x 12 :/ ale 3 x10 by sie udało chce teraz zmienic plan tylko niewiem na jaki tak mój cel to masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
pamiętaj dieta jest najważniejsza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowa...

Następny temat

Plan treningowy split - ocena

WHEY premium