SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zabezpieczyc spadek masy...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1161
Witam !! mam pytanie jak sie zabezpieczyc przed spadkiem masy przy 1.5 godzinnej grze w piłke nozna (jestem na cyklu cp+hmb+białko)....myslałem zeby 1.5 godzinki przed zjesc 100g płatkow owsianych z chudym mlekiem.... a 30 minut przed meczem 1g l-karityny i 0.5g hmb....a zaraz po meczu 1g hmb i porcja cp.... a tak 40 minut pozniej posiłek taki jak zwykle po treningu.... co o tym sadzicie ??
pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
2 godziny przed meczem dobry posilek
no to dajesz ww proste przed meczem 30 minut jakies banany czy cus

w polowie zarzucasz 50-80g carbo i po treningu tez carbo

i powinno byc dobrze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17392
Tak jak wyzej! mozesz jeszcze przed i po meczu dorzucic bcaa

Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17392
Gdzies czytalem ze niektorzy pilkarze biora bcaa przed meczem

Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 703 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4805
l-glutaminę możesz sobie zakupić
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
gdzies czytalem, cos mi ktos powiedzial...


glutamina tez zbedna

pozcytajcie jeszcze troche
mecz to glownie wysilek aerobowy, potrzebna jest energia
jak bedzie odpowiednia ilosc paliwa (ww proste), to miesni mu nie ruszy za chiny ludowe, wiec po co dawac jako paliwo do energi BCAA lub glutamine?
...
Napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
w trakcie popijac izotonik

odpowiednia nadwyżka węgli powinna załatwic sprawę.

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
ale nie z ryzu

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1056 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25143
Coraz więcej wypowiedzi w tym dziale są typu "ktoś mi powiedział", "gdzieś przeczytałem" itd. Userzy rozpisują cykle pomimo tego że nie stosowali danych supli itd. śmieszne to troche jest.

Oko za oko, ząb za ząb,...

A czemu dupa jest za pieniądze

kkoksiarz: "gdybym wrzucił jakieś czyste białko to efekty były by bardZiej zauważalne"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22952
kuba.s to zależy czego, wiekszość stacków opartych na kreatynie wiadomo kiedy brać, wiadomo jak łączyć z np. mono, trzeba analizować składy.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co lepsze nitróbolon 2 czy cell pump?

Następny temat

Jakie odzywki na poczatek

electro
Polecane artykuły