SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ZAPADNIĘTA KLATKA - POMOC

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 211 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3878
Witam tak jak w temacie mam zapadnieta klatke piersiowa! Wada jest dosc duza jednak doktor (bylem w profesjonalnej klinice)powiedzial ze operacja odpada po prostu nie ma takiej koniecznosci. Cwicze jakos od pazdziernika-listopada. Klatke trenuje w poniedzialek i piatek:

TRENING POLEGA NA
wyciskanie na lawce prostej / 4-5 serie 10 razy
lawka łamana / 4 x10
rozpietki prosta / 4x10
rozpietki skosna / 3x10

wyciskam uchwytem szerokim.

Odzywki juz czekaja na cykl ktory bede robic w ferie...

Prosilbym Was o jakies sugestie dotyczace mojego treningu, czy jest on OK, czy moze cos mam w nim zmienic.

POZDRAWIAM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1301
Odzywki juz czekaja na cykl ktory bede robic w ferie...
Odposc sobie, na to jeszcze przyjdzie czas, zacznij od dobrej diety.

Wklej swoj caly plan, podaj troche info o sobie ale mysle ze na poczatek dla ciebie ten plan bedzie odpowiedni:
https://www.sfd.pl/[art]_ACT,_czyli_trening_dla_początkujących_by_georgu!-t350762.html

pozdro
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 211 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3878
178cm wzrostu waga wczoraj jeszcze bylo 76.5 dzisiaj nie wiem pilem w sylwka :) moj plan to

poniedzialek: klata
wtorek: bic
sroda lub sobota nogi
czwartek: grzbiet
piatek klata tric
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1301
Wklej swoj plan, ze szczegolami.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 211 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3878
Mam go zapisanego na kartce wiec bedzie troche pisania :)

poniedzialek: klata - juz opisywalem w 1 poscie

wtorek: biceps
1. UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM 4x10
2. modlitewnik sztanga dluga 4x10
3. modlitewnik malymi sztangietkami 4x10

sroda. Nogi - coz trenuje raczej tylko PROSTOWNIE NÓG W SIADZIE

czwartek.

gryf prosty wyciskanie go do gory do wyprostu calkowitego rak (niewiem jak to sie nazywa fachowo) 4x10
PODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE) 4x10
PODCIĄGANIE KOŃCA SZTANGI W OPADZIE 3x10
PODCIĄGANIE SZTANGIELKI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE)4x10

PIATEK - nieszczesna klatka
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1301
Z twoim starzem trening dzelony odpada, na poczatek sprobuj tego:
https://www.sfd.pl/[art]_ACT,_czyli_trening_dla_początkujących_by_georgu!-t350762.html
Uluz sobie plan na podstawie powyzszego linku i daj go do oceny.

pozdro
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 211 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3878
u mnie chlopaki zaczeli cwiczyc dzielonym i efekty sa I TO DUZE, prosze o porady dotyczace tego jakie cwiczenia powieniem wykonywac zeby zmiejszyc swoja wade dzieki za pomoc
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1301
u mnie chlopaki zaczeli cwiczyc dzielonym i efekty sa I TO DUZE

A co maja do tego chlopaki, jak oni tak cwicza to nie znaczy ze i ty musisz, zdrowie wazniejsze a ACT jest po to zebys sie przygotowal do treningu, skonczysz ACT zrobisz FBW a pozniej co chcesz split dalej FBW czy co tam zechcesz.

prosze o porady dotyczace tego jakie cwiczenia powieniem wykonywac zeby zmiejszyc swoja wade

Zacznij od ACT jak skonczysz to sie pokarz znowu na forum i pomyslimy co dalej.

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3301
u mnie chlopaki zaczeli cwiczyc dzielonym i efekty sa I TO DUZE

hehe u mnie tez chloapki cwiczyli dzielonym i mieli mega efekty a ja np nie zalezy od budowy ciala ) dla niektorych jest to dobry trening dla innych kapletna porazka
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 211 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3878

hehe u mnie tez chloapki cwiczyli dzielonym i mieli mega efekty a ja np nie zalezy od budowy ciala ) dla niektorych jest to dobry trening dla innych kapletna porazka


Zgadzam sie. Dodam iz po sobie tez widze efekty cwiczac dzielonym ale oczywiscie mam inny problem :) pomozcie mi ludzie :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 82 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 289
www.pectus.pl strona poświecona zapadniętej klatce piersiowej pectus excavatum
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o pomoc

Następny temat

A6W

electro
Polecane artykuły