SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY, ZAPADNIĘTA KLATKA !!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 487 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9693


Wiatam. Mam 17 lat i mam zapadniętą klatkę piersiwą Cwicze juz od 8 miesięcy na siłowni ale ostatnio miałem przerwę na wakacje i teraz od września na nowo zaczynam. Jak byłem u Pani doktor to powiedziała że to nic straszengo ponieważ jest tylko lekko zapadnięta. Mam do Was prośbę. Znacie jakieś cwiczenia bym mógł naprawic to (najlepiej ze zdjęciami jak robic). Jak czytałem to cwiczyc hantelkami bym musiał i dużo wąskim chwytem ale nie wiem czy to prawda ? Prosze, pomóżcie :) z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 487 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9693


jeszcze jedno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 487 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9693


i jeszcze te.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
waskim chwytem i hantelki i do tego dobra technika

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5582
Wydaje mi sie ze na środek klaty będą dobre rozpiętki
Ja na twoim miejscu bym jechał
wyciskanie na płaskiej 4s 12,10,8,6
Wyciskanie na skosie 4s 12,10,8,6
Rozpietki 3s stały ciężar

Zmieniony przez - ireksl w dniu 2008-08-27 14:34:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Trening na klatkę piersiową (różne ćwiczenia) - dieta - regeneracja - poszerzanie wiedzy na SFD. Po kilkunastu cyklach treningowych, będzie klata jak u Godzilli (jak to pisał Krzychu666 w swoim legendarnym poście). Te cykle treningowe - każdy po 6-8 tygodni - więc w sumie zabierze ci to kilkanaście miesięcy. Na korekcję postawy nie ma niestety cudownych środków!

P.S. Swoją drogą twoja klatka nie jest wcale zła. Przynajmniej na tych zdjęciach wygląda lepiej niż przeciętnego polskiego nastolatka.
Pozdrawiam!

Zmieniony przez - hakeem w dniu 2008-08-27 15:39:29

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 487 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9693
dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2
siema, mam klatke bardzo podobna do Twojej. Zdaje sie, ze nie jest to typowe pectus excavatum (zapadniecie klatki) bo oni maja mostek od szyi w dol ladnie zaokrąglony na zewnatrz, a na dole mostka dziura. My nie mamy dziury ale za to mostek plaski co patrzac z profila daja wrazenie cienkosci w odcinku klatki piersiowej, tez tak masz? Pectus excavatum, czyli zapadnieta klate z dziura pod mostkiem dobrze lecza maloinwazyjna metoda Hussa, naszej wady chyba chirurgicznie nie daje sie poprawic, dowiadywales sie gdzies o to?

Masz jakies problemy z płucami?
Pozdro
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyzwyczajenie miesni do cięzaru...

Następny temat

Kuba_SnK / dziennik / powrót do przeszłości II - Powerlifting

WHEY premium