Witam tak jak w temacie mam zapadnieta klatke piersiowa! Wada jest dosc duza jednak doktor (bylem w profesjonalnej klinice)powiedzial ze operacja odpada po prostu nie ma takiej koniecznosci. Cwicze jakos od pazdziernika-listopada. Klatke trenuje w poniedzialek i piatek:
TRENING POLEGA NA
wyciskanie na lawce prostej / 4-5 serie 10 razy
lawka łamana / 4 x10
rozpietki prosta / 4x10
rozpietki skosna / 3x10
wyciskam uchwytem szerokim.
Odzywki juz czekaja na cykl ktory bede robic w ferie...
Prosilbym Was o jakies sugestie dotyczace mojego treningu, czy jest on OK, czy moze cos mam w nim zmienic.
POZDRAWIAM
TRENING POLEGA NA
wyciskanie na lawce prostej / 4-5 serie 10 razy
lawka łamana / 4 x10
rozpietki prosta / 4x10
rozpietki skosna / 3x10
wyciskam uchwytem szerokim.
Odzywki juz czekaja na cykl ktory bede robic w ferie...
Prosilbym Was o jakies sugestie dotyczace mojego treningu, czy jest on OK, czy moze cos mam w nim zmienic.
POZDRAWIAM
Dziennik treningowy SFD:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Carb_Nite,_CBL,_IF_by_kowallosu_-t1120275.html
Krzysztof Piekarz
) dla niektorych jest to dobry trening dla innych kapletna porazka