SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

po kreatynie dobre by to bylo?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Witam ;)

Ponad miesiąc temu skonczylem cykl na monohydracie kreatyny (Creapture + ala + b1). Do tego jadłem białko ostrowii i popijałem od czasu do czasu dextrozę :)

Minął juz jakis czas, niedlugo robie przerwe regeneracyjnai potem chce zacząc nowy trening juz z jakimiś suplami :)

Ćwicze na masę, dieta jest mniej wiecej, wszystkie zasady zachowane. Planuję kupic coś takiego:

https://sklep.sfd.pl/!_POJEDYNEK_NA_PROMOCJE_!_Dymatize_Xpand_925_gram_+_Olimp_Kreatyna_Powder_250_gram_+_Bidon_+_Cocaine_250ml-opis2059.html

co myslicie o tym?

Pozdrawiam ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 709977
dobre

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 507 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6268
jesli to byl Twoj pierwszy cykl na mono, ja jeszcze raz zapodalbym mono i mysle ze bylo by tez git, jesli jednak chcesz cos lepszego to przed xpandem wzialbym na Twoim miejscu najpierw CellPumpa...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
no własnie myślałem o kolejnym cyklu na monohydracie... ale stwierdziłem ze moze dałbym sobie coś mocniejszego... kumpel polecił mi xpanda... :)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22952
popijałem od czasu do czasu dextrozę

Poczytaj troszkę. Po co tą dextrozę popijałeś?
Masz dietę? Jaki staż wogóle?

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 507 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6268
jw
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
dieta jest nienajgorsza, dextroze popijałem czasami zaraz po treningu gdy nie moglem zjesc pełnowartościowego posiłku... staż niecałe 8 miesięcy, jeden cykl na monohydracie skonczony ok 1,5 miecha temu...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 507 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6268
to Ja nie radze Ci siegac po Xpanda jeszcze, zrob sobie cykl jeszcze raz z mono, a co do dextrozy to nie zastapi Ci posilku!!Dextroza to jako transporter kreatyny mozesz pic(ja uzywam zwyczajnej glukozy-taniej).
Jesli masz kase i chcesz przybrac na masie to jakiegos gainerka kup sobie,tylko zeby mial tak z 25gbialka w skladzie i pij go od razu po treningu...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę doradzić

Następny temat

Xpand +Olimp Kreatyna

electro
Polecane artykuły