SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

pytanie o superserie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 386
witam
ma zamiar zrobic sobie superserie ale nie wiem
ile serii po ile powtórzen co ile dni
a gdyby zrobic sobie 4 tyg trening codziennie biceps +klata ??
obpoczynek tylko w niedziele co by z tego mogło być ??
czekam na odp i sugestie
thx
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 585 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3653
czlowiek to nie maszyna




a gdzie regeneracja ?

^ Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować ;d ^

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3720 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18051
superserie sa wykozystywane przeewszystkim przez bardziej zaawansowanych , a ty chyba nie masz o tym pojecia jak chcesz robic codzinnie biceps i klatkke... ilosc seri dni treningowych powturzen zalezna jest od naszych cedlow a ty za duzo nie wspomniales... zreszta mysle ze jestes niezawansowana osoba i nie powinienes za duzo kombinowac
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4077
glupota by to byla z twojej strony . przy takim treningu to bys zrobil z"kości osci";p

a tak powaznie to lepiej zrob klate 1 lub 2 razy w tyg.:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 356 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11584
jw zajezdzilbys sie

Go Hard...Or Go Home...^^

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 386
i tu jest problem

ponieważ zaczynając ćwiczyc jechałem codziennie oprócz weekendów
i jakoś siła i wytrzymałosć rosły rzeżba też masa minimalnie
tak jechałem przez 6 miesiecy zrobiłem sobie przerwy pare miechów poczym jade już 3 miesiąc cwicząc na mase 2X w tygodniu
i efektów jakos nima :( pozatym chocby niewiem jak cisnął to mnie zakwasy nie biorą

więc pomyslałem o superserii
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 386
zapomniałem dodac że cwiczyłem bez progresji a teraz próbowałem z progresja i lipa

wczesniej doierałem ciezar na max 8 powtórzen i cinołem
dopuki miąłem sił potem zmiejsząłem cięzar i znowu i tak do 50 % max cięzaru jaki jestem w stanie cisnąc i tka cwicżac efekty miałem o niebo lepsze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 445 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6694
Co Ty za bzdury wygadujesz? To czy masa pójdzie zależy głównie od dobrej diety i treningu... A nie od samego treningu.

:P

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14576
j/w
dieta jest najwazniejsza.
spróbuj regresji za jakis czas (bo chyba nie jestes jeszcze zaawansowany)

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 380 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3766
Jak Niunia-SFD Ci napisała - z superseriami daj se na razie spokój

Co do Twojego treningu - z tego co napisałeś cisnąłeś na maxa codziennie - chyba za bardzo katowałeś organizm. Wydaje mi sie że brak postępów u Ciebie to przede wszystkim słaba dieta + zbyt intensywne treningi.

Może byś spróbował HST ? - bardzo dobra metoda.
Jeśli sie upierasz przy splicie to polecam takie połączenie:
4 dni w tygodniu :pon-wt, czw-pt

1.Klata+przednie aktony barków+triceps
2.Plecy+tylne i boczne aktony barków+biceps
3.Nogi

pon-1
wt-2
czw-3
pt-1
pon-2
wt-3
czw-1
pt-2
.
.
.
Pamiętaj, że w kulturystyce 70% sukcesu to dieta a 30% to trening.

Selekcja naturalna, patrzysz która będzie idealna, ta choroba nie jest uleczalna o nie...hehe

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW Do Oceny

Następny temat

...Plan dO ocenY ;] <---

electro
Polecane artykuły