SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Prosze o pomoc w wyciskaniu lezac

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 948
Mam wielka prosbe aby ktos mi napisal rozpiske treningu na wyciskanie lezac (na sile) poniewaz cwicze juz ponad rok i moje postepy sa strasznie powolne.
Czy ktos moglby mi pomoc??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 9543 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 61854
Plan i cel trzeba zawsze mieć. Ale dokładnego makrocyklu nie da się rozpisać chyba nigdy. Ogólne założenia można robić, ale nigdy nie jesteś w stanie do końca określić swojego postępu siłowego, technicznego, oraz wystąpienia jakiś przeszkód typu kontuzja czy choroba.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25938
na poczatek 5x5, triceps 8-6powt i.... dobra dieta, ale cos mi sie widzi ze ta kuleje, bo troszke za wczesnie na zastoje
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 948
Dzieki maly!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 289
widze że kolega ma podobny problem z jakim ja się spotykam już od kilku dobrych miesięcy...również ćwicze już ponad rok i mam już zastoje.....
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 948
Do steryd: i co rozwiazales jakos ten problem
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3554 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49349
robiliście przerwę czy od początku ćwicycie bez niej?, na zastoje dobra kreatyna ale lepiej zrobić jak pisał mały

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 948
Robilem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 161 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6258
Rób tak jak ci napisał mały666. Metoda 5x5 jest bardzo fajna, już widze poprawe dzieki niej.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10933
Damian moj imienniku powiedz mi jakim planem cwiczyłes przedtem ??

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 948
Zadnym robilem po prostu 3-4 serie po 6-8 powtorzen
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10933
NO to patrz zrób tak jak ci napisał MAŁY ....

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WENTA a Arnold Classic

Następny temat

IFSA Strongman 2007. 105kg World Championships

electro
Polecane artykuły