SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

kolejnosc

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7777
witam,
nie wiem dokladnie w jakiej kolejnosci mam robic cwiczenia

czy tak bedzie dobrze?:

1.podciaganie sie na drazku szeroko
2.wioslowanie sztanga podchwytem na wysokosci barkow
3.wioslowanie sztangielka
4.martwy ciag

nie mam pewnosci co do 3 i 4 czy przypadkiem nie powinny byc na odwrot?! Co do reszty to jest dobrze.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7057 Napisanych postów 63258 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787429
Jest dobrze jednak jeśli bedziesz wymiękał przy martwym ciągu to przerzuć go na początek jak jesteś w pełni sił (jak bedzie na końcu dbaj o technike bo juz bedziesz troche zmęczony) pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 27919
I wyrzuc jedno wioslowanie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 488 Wiek 7 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15218
może na koniec treningu jakieś ćwiczenie na rozciągnięcie mięśni, może jakies ćwiczenie na wyciągu :)
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7057 Napisanych postów 63258 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787429
Obowiązkowo trzeba rozciąganie dołączyc do treningu

Najlepiej swobodny zwis na drązku 4 serie max

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 585 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3653
swobodny zwis na drązku

to znaczy, ze wisisz sobie na drazku maksymalnie ile dasz rady z wyprostowanymi rekoma w stawie lokciowym ?

to jest na rozciagniecie plecow ?

^ Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować ;d ^

...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7057 Napisanych postów 63258 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787429
Jedno z podstawowych ćwiczeń jakie powinno sie wykonywać po cięzkim treningu pleców rozciąga najszerszy grzbietu likwiduje przykurcze w mięsniach piersiowych i obreczy barkowej i rozciąga "ściśniete" kręgi kręgosłupa .

polecam zwis na drązku ma same pozytywne skutki a jest łatwy do wykonania

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 771
A to kurcze ciekawe, czasem jakoś intuicyjnie wiszę sobie na drążku po treningu, ale nie myślałem by to robić normalnie w seriach. Jak długo trzeba wisieć? Do oporu czy 3 serie po minucie starczą?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7777
ok, bede wisiec, dzieki za porady
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zasady weidera dla budowania masy

Następny temat

PRZYKLADOWY plan treningowy na przyrost masy

electro
Polecane artykuły