Jest liderem w tym dzialeSzacuny
7057
Napisanych postów
63258
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
787429
Jest dobrze jednak jeśli bedziesz wymiękał przy martwym ciągu to przerzuć go na początek jak jesteś w pełni sił (jak bedzie na końcu dbaj o technike bo juz bedziesz troche zmęczony) pozdro
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
7057
Napisanych postów
63258
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
787429
Jedno z podstawowych ćwiczeń jakie powinno sie wykonywać po cięzkim treningu pleców rozciąga najszerszy grzbietu likwiduje przykurcze w mięsniach piersiowych i obreczy barkowej i rozciąga "ściśniete" kręgi kręgosłupa .
polecam zwis na drązku ma same pozytywne skutki a jest łatwy do wykonania
Szacuny
0
Napisanych postów
54
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
771
A to kurcze ciekawe, czasem jakoś intuicyjnie wiszę sobie na drążku po treningu, ale nie myślałem by to robić normalnie w seriach. Jak długo trzeba wisieć? Do oporu czy 3 serie po minucie starczą?