SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

!!!! Poooomocyyy ... !!!! =)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2454
Witam ... ;)

Ćwicze juz ponad rok i chcialbym zaczac zabawe z suplementami(odzywkami) czy mozecie mi doradzic(polecic) co by bylo najlepsze na poczatek ;) .. (nigdy wczesniej nic nie bralem)


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
multiwitaminowy nie jest niezbedny, jesli dieta jest urozmaicona moze pokryc dzienne zapotrzebnowania na witaminy i mikroelementy, aczkolwiek w praktyce najczesciej jest tak, ze trudno jest tego dokonac naturalnymi sposobami. Multiwitamina z mieneralami ma jakby teoretycznie zabobiegac niedoborom witamin i skl. mineralnych, gdyz ich niedobor moze niekorzystnie wplynac na stan zdrowia, rowniez na efekty siłowo-kondycyjne. najczasciej wystepujace niedobory wsrod sportowcow to niedobory witamin z grupy B, witaminy C oraz magnezu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53505
najpierw uluz sobie diete jak bedziesz mial braki w niej uzupelnij ja gainerem/bialkiem kup witaminy kwasy omega 3 i ZMA(moze byc apteczne) jak masz zastoj sily to kreatyna na 1 cykl mono
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1643
robisz mase czy jestes przy kosci ?

be FREAK

**Nie wiesz jak stosować Suplementy? Napisz na Priva

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 220 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3008
na poczatek to hmm... dieta, w celu uzupelnienia kup sobie jkaiegos gainerka/carbo/bialecko,zaleznie od brakow w diecie, ale najpierw ja uluz jezeli nie posiadasz.
na diecie i tych odzywkach sporo na poczatku zrobisz.
a jezeli odczujesz juz zastoj, proponuje na poczatek monohydrat kreatyny,
np vitalmaxa...
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
wiedza z zakresu suplemenmtacji i podstawa w postaci diety. cwiczysz rok, wiec zakladam ze zielony nie jestes, wiec mowie:

1) bialko i/lib gainer, jesli sa braki kaloryczne w diecie

2) preparat multiwitaminowy z mineralami, zawsze sie przyda, chyba ze uwazasz, ze masz komplet z diety

3) kreatyna. najsliniejsza dozwolona substancja na rynku. mono/jablczan/ester/orotan/stack - wedle zachcianki i funduszu

4) magnez i dodatkowo cynk, np w postaci ZMA/MZB?ZMA aptecznego

to wsio na dzien dobry, chybaz ze potrzebujesz pobudzacza, to cos na kofeinie, ew z dodatkami takimi jak tyrozyna/tauryna/zen-szen
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2454
Misiaczek .. ;) smieje, troche sie masy uzbieralo ale glownie teraz chodzi mi o mase i sile .. ;]
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
czyli kalorie na plus i reszta jak napisalem powyzej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1643
jesli masz luku w diecie to uzupelniasz je odzywka weglowodanowo-bialkowa, sprawdzisz to robiac wyliczenie (troche roboty)

podstawa kazdego zestawu to witaminy-mineraly

jesli sila, to zdecydowanie kreatyna

na start taki secik bedzie OK

be FREAK

**Nie wiesz jak stosować Suplementy? Napisz na Priva

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 220 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3008
kidis-"podstawa kazdego zestawu to witaminy-mineraly"
no wporzo, a powiedz jakie te mineraly i witaminy radzisz? co polecasz?
moze zapodasz link..
myslisz tu np o witaminkach olimpu?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2454
A jesli chodzi kreatyne to jakie dawki polecacie ... bo spotkalem sie z roznymi i ktora jest nalepsza ... (lub ile kapsulek dziennie)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1643
Archi, mialem na mysli preparat witaminowo-mineralny, nie jakis konkretny, jak chcesz cos wiecej wal na priva

Paker, kreatyna, kreatynie nie rowna

be FREAK

**Nie wiesz jak stosować Suplementy? Napisz na Priva

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak brać białko ?

Następny temat

Pomożecie ???? :)

electro
Polecane artykuły