Nie bede zagladal tu chyba wiecej bo jak zobaczylem ta karkowke zapiekana w serze to sie o malo nie przekrecilem, a slina leciala mi z pyska jakbym mial wscieklizne heh 

OwneD
Off since 01-09-2010 r.
Ilość wyświetleń tematu: 21836

OwneD
Off since 01-09-2010 r.
zjadłem tunę, to wyjąłem oliwę. Co ciekawe nikt na mnie krzywo nie spojrzał
Niezbędne minimum to dać z siebie maximum
ehhh Próbne matury zaczynają sie już od wtorku, więc trzeba coś napisać, żeby lipy nie było 
Niezbędne minimum to dać z siebie maximum

OwneD
Off since 01-09-2010 r.
i planowałem zapsiac się na kurs, wziąć korki itd. ale uznałem ze nie mam czasu, bo mi i tak tego nie punktują i zmieniam na podstawę . . .a że do lutego można zmieniać deklaracje to nic nei zmieniałem . . . i okazało się że na próbnej będę miał rozszerzenie
Niezbędne minimum to dać z siebie maximum
[z oliwą]
tylko tte kolejki :/ I do kasy II po łyżwy III do szatni IV na lodowisko V Do szatni VI żeby łyżwy oddać. . . przegięte . . .
i pani powiedziała, żebym wbijał na technologie żywności na polibudę . . . ale nie widzę tego
mam 123/59 puls 68 waga 98 kg wzrost 183 cm wzrok: brak
Niezbędne minimum to dać z siebie maximum
Trzeba się wyspać bo jutro trening i kolejna maturka
Niezbędne minimum to dać z siebie maximum
wpadne do Ciebie jak będę miał chwilę . . na razie pracuje nad moim nowatorskim projektem który mam nadzieje że, nie długo zaprezentuje
instruktor z siłki mówił, żebym się przeszedł. Z tego co widziałem tam nikt nie miał nóg . . . a ja się bardziej nadaje pod tróbój. Udo 70 cm troche waży
wszystkie serie wykonane
Niezbędne minimum to dać z siebie maximum
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły