Wczoraj zrobilem w mojej lawce skos...dzieki temu urozmaice cwiczenia na klatke...Jak Wam ida treningi? mi calkiem dobrze...cwicze juz tydzien 

http://www.sfd.pl/Siłownia_na_piętrze-t551826.html <-- Moja Siłownia
Zapraszam!
Ilość wyświetleń tematu: 9505

http://www.sfd.pl/Siłownia_na_piętrze-t551826.html <-- Moja Siłownia
Zapraszam!
przy 12% bf i wymiarach które podałem nie wyglądam jak kupa tłuszczu chłopczyku
Twarz nie mnie oceniać
w każdym bądż razie odkąd urosłem to nie zauważyłem jakiegoś wiekszego powodzenia.Ale ostatnie dwa zdania mnie powaliły.... nie wiedziałem że ćwiczysz żeby matka sie ciebie bała

http://www.sfd.pl/Siłownia_na_piętrze-t551826.html <-- Moja Siłownia
Zapraszam!
" Jeden miłości chce drugi ma puste serce ..
Jeden nic nie chce mieć,a drugi chce mieć więcej "
http://www.sfd.pl/Siłownia_na_piętrze-t551826.html <-- Moja Siłownia
Zapraszam!
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły